Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek a válság miatt...

Szerintetek a válság miatt szerényebbek lesznek az enberek ?

Figyelt kérdés
Nem örülök neki én se félre ne értsetek. De ez által hogy drágul minden meg nehezedik az emberek sorsa szerintetek van esély hogy lejjebb kell adni a legtöbb embernek és úgymond akik olyanok "kicsit visszább vesznek az arcukból" vagy hogy is mondjam ?
2022. okt. 31. 14:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is inkabb feszultebbek lesznek. Meg sokan rossz dolgokon sporolnak inkabb (pl kaja, sport) igy az egeszseg, energiaszint is romlik ami megtobb feszkot szul.. egyre betegesebbek is lesznek, ami meg kevesebb penzt eredmenyez... Most is azt latni, hogy nagyon sokan iphonra meg 50ezres cipore koltik a penzuk otthon meg mirelit pizzan elnek vagy kb azse.. kozbe meg keresnek havi 2kilot 😅
2022. okt. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt tudom megerősíteni, amit az első írt.
2022. okt. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
A magyarok nem.
2022. okt. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Milyen válság? Nincs semmi.
2022. okt. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Inkább frusztráltabbak, sajnos. Illetve feszültebbek, csökken az empátiájuk, kedvességük.
2022. nov. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Hát mondjuk 50-60 felett alapból azok nagyrészt
2022. nov. 1. 16:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!