Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen nevelést kap az olyan...

Milyen nevelést kap az olyan gyerek aki mentes minden önkontrolltól, bohócot is csinál magából nyilvánosan, mintha csak ő lenne azon a helyen? Egyre több ilyet látni.

Figyelt kérdés
2022. nov. 3. 06:28
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Megjegyzem apuka is hasonló szintű, néha mezítláb mászkál csak úgy.
2022. nov. 3. 06:29
 2/18 anonim ***** válasza:
73%
jó nevelést
2022. nov. 3. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
32%
Semmilyent.
2022. nov. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
80%

Ha hasonló kaliberű dolgokról van szó mint a példádban említett mezítláb mászkálás, akkor emelem minden kalapom a szülők, és a gyerek előtt is. A szülők előtt azért, mert végre egy páros, akik nem arra nevelik a gyereket, hogy “úristen, mit fog mondani a szomszéd…”, a gyerek előtt meg azért, mert fogékony rá, és nem enged a tömegnyomásnak. Remélhetőleg ez a kamaszkorral sem fog változni.

Persze ha olyan dolgokról van szó, amivel zavarja mások nyugalmát, hovatovább testi épségét, az teljesen más, de őszintén nem értem, hogy mi a gond a mezítláb mászkálással. Ráadásul még egészséges is.

2022. nov. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
17%

Manapság minden nevelés elfogadott, éljen egy szabad, progresszív, liberális boldogság.

A közelgő világégést leszámítva, emiatt....

2022. nov. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
17%
4es! Ha neked egészséges h a mocsokban húgyban szarban mászkálsz az utcán aztán úgy mész haza mászol ott is mindenhova akkor egi!
2022. nov. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
71%

4


Mondjuk a természetben a füvön a fedetlen beton nélküli anyaföldön valóban egészséges a mezítláb járás.Na de a városban a mindenféle sz.rral,szeméttel teledobált beton járdákon már nem biztos.

2022. nov. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Meg attól is függ, éppen hány fok van. Ilyen időben minden nevelési elvtől függetlenül a megfázástól félteném azt, aki mezítláb mászkál.
2022. nov. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
90%

"olyan gyerek aki mentes minden önkontrolltól, bohócot is csinál magából nyilvánosan"

. Az a gond, hogy ez teljesen szubjektív megfigyelés.

Az én anyám azt is szóvá tette, ha nyilvános helyen mosolygok. Én nem tenném szóvá a saját gyerekemnek.


Aki neked bohócnak tűnik, abban más csak egy jókedélyű gyereket lát.


Szóval nehéz megmondani, milyen nevelést kapott. Másrészt a viselkedés nem csak nevelés kérdése, hanem jórészt idegrendszeri és egyéb adottság.

2022. nov. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Nem nevetésről van szó, persze legyen felhőtlenül vidám, kedves. Több ember is csodálkozva nézte pl a suliban, boltban is láttam. Szóval nem az én meglátásommal van a gond.

Vannak olyan viselkedési normák azért, ami nem írott, de nem kell szélsőségesnek lenni, messziről mutatni hogy lesz.ok mindenkit azt csinálok ami épp jólesik. Egy pici gyereknek is megtanítják a szülei az alapvető társas viselkedést. Felnőtten majd a munkahelyen is úgy viselkedik ahogy épp akar? Nem gondolom hogy ez a gyerek későbbi életére jó hatással lesz.

2022. nov. 3. 08:44
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!