Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem figyelnek rám fel a...

Miért nem figyelnek rám fel a fiúk?

Figyelt kérdés

Eddig sikerült 30 kilót fogynom, ez eléggé látványos már, de természetesen még mindig van hátra amit le kell adni, de úgy gondolom kezdek alakulni a külsőmet illetően, csinos, nőies ruhákat is tudok már hordani, ami tök jó számomra, örülök neki, viszont mostanában eléggé zavar az, hogy a fiúk a suliból nem érdeklődnek irántam, vagyis lehet bután hangzik ez most, de számomra adna egy kis önbizalmat, ha egy fiú beszélgetni szeretne velem, udvarolna, az érzés, hogy valaki meg akar ismerni. Nem szeretnék kapcsolatot, nekem jó így egyedül, csak jól esne, ha valaki keresne.

☺️


2022. nov. 3. 11:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
41%
Hiába fogsz le és hordasz csini ruhákat ha egy bányarém vagy
2022. nov. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%

Most mennyi idős, milyen magas és hány kg vagy?

Lehet, még mindig van rajtad, vagy épp átestél a ló túloldalára, de jellembeli gond is lehet.

Ha persze anno elkönyveltek valamilyennek, az is gond lehet

2022. nov. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem akarsz kapcsolatot, csak egy fiú figyelmét, barátkozz velük, abban nem számít a külső. Az egy nyílt, egyenes dolog, ami rendben van. Az nem, hogy eteted a fiúkat a figyelemért.
2022. nov. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nem célszerű az osztálytársak között keresni ezeket a dolgokat. Nekem az a tapasztalatom, hogy akik kövérnek ismertek meg, azok hajlamosak még azután is máshogy tekinteni rád, hogy már nem vagy az vagy legalábbis elindult valami pozitív változás. Ismerkedj neten vagy szabadidődben máshol :)
2022. nov. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%

A súly egy dolog, csak a fogyástól nem törvényszerű, hogy jobban fogsz kinézni.


Sőt, valamikor éppen ellenkezőleg. De ne nekik akarj megfelelni.

2022. nov. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
63%

Te szoktál bókolni a fiúknak? Nem? Pedig lehet valaki azért jár kondiba, hogy a lányok megdicsérjék.


Tök jó, hogy lefogytál. De senkit nem érdekel. Egészségedre.

2022. nov. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

#1/#2 köszönöm a jellemzést, nem írtam igaz, tehát jogosan gondolhatsz bányarémnek, de nem, nem vagyok az.


#3 17 éves vagyok, 192cm és jelenleg 110kg (edzésre járok heti 3× és étrendet követek, tehát a súlyom havonta változik) soknak látszik 110kg de mivel magas vagyok eloszlik rajtam, tehát a hasam már lapos, de a csipőmről lassabban tűnik az a bizonyos "úszógumi" 😅


#4 nem barátkozni szeretnék, nekem megvan a biztos baráti köröm, csupán csak azt szeretném, hogy rám írjanak/köszönjenek attól függetlenül, hogy nem ismernek.


#5 természetesen tudom, osztálytársak közül nem szabad szerelmet keresni, mert az a barátság rovására megy, én az iskolában lévő más, számomra idegenekre gondoltam.


Köszönöm az eddigi válaszokat :)

2022. nov. 3. 12:26
 8/15 A kérdező kommentje:
#7 valóban nem szoktam, de szerintem normál esetben nem a lánynak kell utánunk kajtatni, főleg, hogy nem is akarja az adott férfi illetőt, sajnálom, én úgy látom nem sikerült leírnom azt, amire gondoltam.
2022. nov. 3. 12:30
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok nő tudna arról beszámolni, hogy ő volt az aktívabb a kapcsolat elején. Olyan módon, ami nem kihívó, sértő vagy bántó. Tedd te is.
2022. nov. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

#10 értem, hogy elfogadott dolog, ezzel nem is vitatkozok, de az én szemszögemből nem minden esetben, nem fogok én kajtatni utánuk, ennyire kétségbeesetten nem szeretném idegenek figyelmét, illetve én nem szeretnék kapcsolatot sem senkivel :)

Köszönöm a választ.

2022. nov. 3. 13:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!