Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnék egy kis önbizalm...

Hogyan tudnék egy kis önbizalmat szerezni?

Figyelt kérdés

Az a gond, hogy romokban hever az önbizalmam és nagyon nem vagyok megelégedve magammal🙄 Erre még rátett az is egy lapáttal elkezdtem beszélgetni a lánnyal tegnap, majd képet kért rólam majd miután elküldtem magamról egy képet irónikus megjegyzést tett a kinézetemre😕

Kezdem úgy érezni, hogy soha senkinek nem tudnék bejönni kinézetre...😔



2022. nov. 3. 13:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Héhéhéhéhé! Ne engedd, hogy egy ismeretlen, random csaj befolyással legyen rád(mondjuk ennyi erővel én is az vagyok, de mind1)!

Van az az agyon rágott duma, miszerint "a belső a fontos" blablabla... És tudod mit? Lehet van bene valami. Biztos remek srác lehetsz... Van hobbid? Van? Vagy nincs? Mindenképpen legyen. Hidd el az hegyeket mozgat. Ha van egy hobbid, amit szeretsz. Időt energiát fektetsz bele... Jó leszel belőle és meg is van az első pontod a "sikerélményeim" listán. Tényleg! Vezethetsz is akár ilyet. Simán bevállt dolog. Legyél büszke magadra, minden apróságért. Fontos vagy, jó? És hidd el, szerintem senkinek sem tökéletes az önbizalma... Mindenkiben ott van az a félelem... Az ingadozás... Fel a fejjel! Csináld azt ami érdekel és igazából... Csak a fontos emberektől fogadj el kritikát. A legjobb barátaidtól... Szüleidtől... Családodtól. Mert ők tényleg ismernek és szeretnek. És ők valóban jót akarnak neked. A hölgyemények... Akik pedig nem tartanak elég jónak... Igazából a tükörbe mondhatnák. Ők nem érdemelnek meg téged. Ne hagyd, hogy egy ilyen apróság beleromboljon a lelkedbe, oki? :) ❤️

2022. nov. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát oké, hogy a belső fontos de ha kegyetlenül ronda valaki akkor azért esélytelen, hogy bejöjjön bárkinek is(de amúgy ANNYIRA kegyetlenül rondának nem látom magam de akkor is elég rondának tartom magam, nagyon nem vagyok megelégedve magammal)


Igen, van hobbim😅 azt szeretem is csinálni, nélküle nagyon unalmas lenne az életem.

2022. nov. 3. 17:27
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez biztos chliche lesz, nem tudom, hogy nézel ki, de az edzoterem mindenkin segít.Nem viccelek, ha egy szép kidolgozott tested van, szép tartással többen fognak rad felfigyelni.Es nem csak lányok, de mindenki más is!

Volt egy fiú az osztályomban, aki 11ben meg láthatatlan volt szinte mindenki részére, 11 es 12 között kigyúrta magát, 12ben az osztály legjobb csaja lett a barátnője es a "meno" srácok vele jártak edzeni...Pedig nincs szép arca egyáltalán!

2022. nov. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!