Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Itt miert van ennyi mindent...

Itt miert van ennyi mindent tudo rosszakaro?

Figyelt kérdés
Felteszek egy kerdest, erre jonnek a negativ emberek, akik meg a joIstent is lehozzak annyit tudnak hirtelem rolam. Pl felteszek a nyulamrol egy kerdest, hogy miert van ket fule, de ok azt adjak meg valasznak, hogy a nagymamam rakos en pedig biztos hogy fiu vagyok, es nem lany. ( ez egy ertelmetlen pelda volt, de szerintem lehet erteni, hogy mit akarok ezzel mondani.) Aztan engem neznek hulyenek.

2022. nov. 4. 11:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
74%
Nagyon sok nem rosszakaró is itt van. Nem tudom, mi az az arány, aminél a rosszakarók száma soknak számít.
2022. nov. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%

Ez vagy, igaz? https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ke..

Hát a tenyérbemászó stílusod miatt.

2022. nov. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Perszee, vannak nagyon aranyos, sokatmondo emberek is. De mindaddig, ameg meg nem jelenik egy negativ kommenteko, ha egy jon, jon a tobbi is. Es ha kiallsz magadert, akkor azzal jonnek, hogy mennyire alpari vagy, csak mert felmerted venni az o hangnemuket. Mert ok magukat ilyenkor nem veszik eszre. Ha pedig figyelmen kivul hagyom, akkor meg gyenge vagyok, es biztosan hazudok.

Tudom, hogy itt mindenki mindenki szamara egyenlo a semmivel, de azert valljuk be, rosszul tud esni, ha a halott testveredbol viccet uznek.

2022. nov. 4. 11:46
 4/20 A kérdező kommentje:
En ennel egy kicsit komolyabb problemaval latogattam fel az oldalra.
2022. nov. 4. 11:48
 5/20 anonim ***** válasza:
44%
Mert magyarok vagyunk. Egymást is utáljuk, nemhogy téged. :)
2022. nov. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
5%

Nem csak neked írnak ezek, én is bármilyen kérdést felteszek belém kötnek, bármilyen választ írok lepontoznak.

10ből 9 válasz értelmetlen és hasztalan, de azok fel vannak pontozva.


Sajnos az emberek ilyenek, azért nincs sok embernek baráti köre, vagy épp kínlódik a társkereséssel. Az élet mindennapi apró dolgait sem lehet megkérdezni, mert egyszerűen képtelenek értelmes korrekt választ adni.

2022. nov. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
Csak szórakoznak ! Városiak ilyenek, ha okosat nem tud mondani akkor megpróbál viccet csinálni bármiből és másokat kiröhögni .
2022. nov. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
72%

ide már zömében a való életben elnyomott, frusztrált átlag proletárok járnak fel, hiszen itt nem tudják pofán vágni őket.


az egyik kérdésemnél vmi bolond nő képes volt napokig azon lovagolni, hogy miért foglalkozok ezzel, mikor sokkal komolyabb problémák vannak.


az ittenik többsége nem százas.

2022. nov. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
71%
A magyar egy frusztrált nép. Igazi lelki kánaán, hogy itt név és arc nélkül beszólhatnak bárkinek. Ezek az emberek a való életben fülüket-farkukat behúznák, és elsomfordálnának a legkisebb konfliktus esetén is. Nem kell velük foglalkozni, koncentrálj a kedves, intelligens emberekre, ilyen is van.
2022. nov. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
64%

Alapvetően az ember csoportban érzi jól magát. Kis csoportban a legtöbben jóindulatúak és segítik egymást, ez ilyen evolúciós dolog…

Nagyobb tömegben már megfigyelhető, hogy az egyes egyének a saját ismerőseikkel klikkesednek, más csoportokkal nem, vagy csak alig keverednek, sokan meg is riadnak ha egy másik csoport hozzájuk szól… pl koncerten ez jól megfigyelhető…

Alapvetően ilyenkor beindul egy védelmi reakció az idegenekre nem tudhatod miért jött, nem tudhatod, hogy nem e a barlangodat akarja elvenni, vagy a mamutodat… közben meg lehet, hogy csak arra kíváncsi mikor kel fel a nap…

Na ez az internet pedig egy rettenet új dolog, tele van emberekkel, akik a saját kis csoportjukban érzik magukat jól, de itt a neten meg hatalmas totálisan idegen tömegek vannak. Minél kevésbé intelligens valaki és képes felfogni a saját helyzetét, annál ellenségesebb lesz az idegenekkel itt és annál jobban csak a rosszat fogja látni mindenkiben…

A kultúra amiben élünk az kb 3-4000éve formálódik, internet meg kb 10-15éve van széleskörűen mindenki számára, mai formában pedig inkább 5-10éve… teljesen természetes, hogy sokan egyáltalán nem tudják, hogyan kellene itt viselkedni, hiszen ez egy nem természetes közegünk.

2022. nov. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!