Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek is van legalább egy...

Nektek is van legalább egy rosszakarótok?

Figyelt kérdés

Nektek is van legalább egy rosszakarótok a környezetetekben? Még akkor is, ha nem teljesen tudatos az a rosszakarás.

Engem összezavar, hiszen néha nem tudom, mit gondoljak. 1 éve vagyok kapcsolatban a párommal, az együttélés során sokféle veszekedés alakult ki, epn extrémhisztis-érzékeny vagyok, ő robbanékony, könnyen kap dührohamot, emeli fel a hangját. Amikor megosztom a “rosszakaró” ismerősömmel a dolgokat, folyamatosan azt mondogatja, hagyjam el, mert férfi rám nem emelheti a hangját, mindig szépen kellene beszélnie velem, túl nárcisztikus, mindig magára gondol. És vannak ilyen tünetek, de ezeket mi a párommal kezelni akarjuk, mert szeretjük egymást. Az ismerősöm meg mérges rám, hogy miért nem hagyom már el.

Visszavezettem arra, hogy neki nincs senkije sem, soha nem volt komoly kapcsolata, és ideális elképzelései vannak. Szeretem a páromat, ha nagyon kemény vitáink vannak, akkor vannak és kész, megbántjuk egymást sokszor, de a végén mindig szenvedéllyel ugrunk egymás nyakába, és szerintem ameddig ez van, addig nincs para.

Nektek hogy van? Ti is túl tudtok lépni a vitákon, vagy van olyan ismerősötök, barátotok, aki azt akarja, hogy hagyjátok el a párotokat?


2018. nov. 4. 17:53
 1/10 anonim ***** válasza:
52%

Az ismerősödnek igaza van. Te vagy hülye.

Ha szereted, szeresd és ne panaszkodj. Mások nem kíváncsiak a gondjaidra. Ha nem bírod, akkor meg hagyd el.

Utálom az olyanokat, akik ezer évig lovagolnak ugyanazon a problémán és mindig ugyanazt kell hallgatni tőlük, de sosem lépnének vagy valtoztatnának.

És ez nem rosszakarat.

Hány éves vagy, 20? Ez kb. olyan szintű kérdés.

2018. nov. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló, honnan tudod hogy nem kíváncsi? Márpedig ő érdeklődik.
2018. nov. 4. 18:00
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Bizonyára a fejleményekről, nem ugyanarról a problémáról. Halálosan unhatja már.

Az nem érthető nekem, ha rosszakarónak tartod, miért mesélsz neki a maganügyeidről...

2018. nov. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mert nem tudatosan rosszakaró, és mert érdekli a magánéletem, ha nem érdekelné, megmondaná.
2018. nov. 4. 18:15
 5/10 nemaRendőrség ***** válasza:
25%

A hosszú házasság titka a folyamatos vita(tűz, szenvedély).

Az ismerősöd nem bírja elviselni, hogy valakinek lehet rendes kapcsolata és nem csak a mesékben lévő butaságok.

2018. nov. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csak jót akart, nem akart szétválasztani titeket. Ti szeretitek egymást, ezért jóban-rosszban együtt maradtok, ahogy kifejtetted.
2018. nov. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én látok benne irígységet is. A párom évfolyamtársa, bár ők nincsenek egyáltalán jóban, de említette még mielőtt összejöttünk volna, hogy milyen helyes.
2018. nov. 4. 18:35
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Honnan veszed, hogy irigy? Attól, hogy valakinek nincs senkije, még nem biztos, hogy akar magának valakit. Meg aztán én biztos nem irigykednék egy olyan emberre, aki panaszkodik nekem, hogy mennyit veszekszik a párjával. Inkább akkor már ne legyen senkim, mint hogy állandóan veszekedjünk. Szerintem inkább azért mérges, mert folyton nyafogsz neki, de a tanácsait nem fogadod meg, sőt még elkönyveled rosszakarónak is.
2018. nov. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ja, folyton arról beszélsz neki, hogy a pasid egy idegbeteg nárcisztikus ember és a legkisebb f4szságon is úgy kiakad, hogy leüvöltözni a fejed, tök nyilvánvaló, hogy irigy rád :D

Amúgy hogy a kérdésekre is válaszoljak:

Van.

2018. nov. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nincs rosszakaróm, és neked sincs, kérdező. Szerencsétlen csak megpróbál rávilágítani, hogy a kapcsolatod egy szårkupac, de láthatóan hiába. :D
2018. nov. 5. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!