Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem végtelenül...

Csak szerintem végtelenül proli és undorító, ha valaki az utcán pisil?

Figyelt kérdés
Állítólag civilizált lények vagyunk, az ég szerelmére. Nem igaz, hogy nincs bennünk annyi tartás hogy nem vizelünk az utcára, hogy utána mások abban lépkedjenek, vagy nézegessék a hugyos falat. Meg a bokorba sem, ami egy élőlény. Mi a f*szomért elfogadott lehugyozni egy élőlényt? Ennyi tisztelet nincs az emberekben a körülöttük lévő világ iránt? És mielőtt valaki beírja hogy "há jó van de nem volt a közelben budi", vissza lehet tartani! Nem akarom elhinni, hogy az alatt a 2-3 óra alatt (és akkor még nagyon keveset mondtam) amíg az ember képes visszatartani, sehol a közelben nem volt egy wc. Csak akarat kérdése. Egyetlen kivétel a pici gyerek, aki tényleg nem tudja visszatartani.

2022. nov. 5. 12:28
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
74%
Hol a fa*omba hugyozzak ha kell? Gatyámba?
2022. nov. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
57%
Én gyerekkoromban sem pisiltem utcán. Na ezt kapd ki.
2022. nov. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
95%
Én szoktam bokorba WC-re menni ha nagyon kell, kb évi 1-2x ha előfordul, de olyan helyen ahol senki sem látja, ha problémád van vele akkor így jártál.
2022. nov. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
73%
Nők is szoktak, vagy csak férfiak?
2022. nov. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
93%
Volt idő, amikor Budapesten kiterjedt nyilvános WC-hálózatot üzemeltetett a város vezetése. Ezeket módszeresen felszámolták, kivonult mögülük a néhai fenntartó. Ha jobban belegondolunk, akkor közös érdek, hogy ne "tocsogjon a város a húgyban"! Éppen ezért vissza kellene fejleszteni a régihez hasonló szintű hálózatot és HA EZ MEG VAN, akkor keményen szankcionálni azokat, akik nem veszik igénybe a RENDELKEZÉSRE ÁLLÓ lehetőséget!
2022. nov. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
94%
Én nem bánnám azt se, ha fizetni kellene érte, de miért nincs Budapesten nyilvános wc? Futárként különösen nehéz helyzetben vagyok, bekéreckedni meg sehova nem lehet, nem vagyok olyan viszonyba senkivel.
2022. nov. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
92%
Kérdező, te mit csinálnál, ha futár lennél?
2022. nov. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
95%

"Mi a f*szomért elfogadott lehugyozni egy élőlényt?"


Ez krva jó!!! XDDD


Kéne indítani egy szervezetet ami megvédi a bokrokat. Meg ha már lehugyozták őket, akkor segít nekik feldolgozni. XD

2022. nov. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
78%
Akkor engedj be ha vizelnem kell!!!
2022. nov. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
7%
Nem csak szerinted, de ehhez képest viszonylag gyakran előfordul. Csak most ősszel két ilyen véglényt láttam. Ahogy látom itt is van ezekből egy kettő... Vicc.
2022. nov. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!