Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A sörre hogyan lehet rászokni?...

A sörre hogyan lehet rászokni? Megkóstoltam és olyan rossz az íze, hogy szerintem vállalni lehetne vele.

Figyelt kérdés

2022. nov. 5. 22:23
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
73%
fos sört ittál, egy jó sörnek nincs párja
2022. nov. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
70%
Nem az íze miatt isszák
2022. nov. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Jó sört ittam, mégis keserű és buggyant lóhugy íze volt
2022. nov. 5. 22:30
 4/28 anonim ***** válasza:
77%
Én se értem, én az összes piával így vagyok, vállalhatatlanul szar az összes.
2022. nov. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
58%
Én sem tudom meginni. Állítólag van akinek máshogy működnek az ízlelőbimbói mint az átlag.
2022. nov. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
95%
Ha nem ízlik ne erőltesd. Én is szoktam sörözni. Nem azért iszuk mert menőbbek vagy tőle hanem mert szimplán csak szeretjük.
2022. nov. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
79%

Millióféle sör létezik: világos és sötét, keserű és édes, hagyományos és gyümölcs sörök, búzasör, stb.


Megkóstoltál egyet, az alapján nem lehet véleményt mondani. Nem írtad, milyen fajta sör volt, de a leírás alapján, nem gondolnám, hogy valóban jó fajta volt.


Sört (és eleve alkoholos italt) utoljára sörkóstolón ittam Prágában lassan 1 éve. Nem vagyok oda a sörökért, de ott lehetett kifejezetten finomakat inni.

2022. nov. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
68%
Van akinek az ízlelőbimbói arra vannak ráállva, hogy az alap (szerintem is kegyetlenül brutál xar) íze finom legyen a sörnek. A mi ízlelőbimbóink meg másmilyenek, mi mást találunk finomnak. Ez ilyen. Nem mindenki szereti ugyanazt az ízt, vagy épp illatot.
2022. nov. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
17%

7

És ez a te véleményed. Nekem a “világos és sötét, keserű és édes…stb” mind ugyanolyan xar izű.

Nem tudom a fanatikus sör hívők miért nem tudják elfogadni, hogy valakinek nem ízlik SEMMILYEN sör.

2022. nov. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
90%
Nekem az első sör amit kóstoltam, az a Talléros volt. Utána évekig nem bírtam ránézni sem a sörre. Szerencsére mára már túltettem magam a traumán!
2022. nov. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!