Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A sörre hogyan lehet rászokni?...

A sörre hogyan lehet rászokni? Megkóstoltam és olyan rossz az íze, hogy szerintem vállalni lehetne vele.

Figyelt kérdés

2022. nov. 5. 22:23
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
63%

9-es, 7-es vagyok, neked mi bajod van? :)


Áruld el nekem, miből vágtad le, hogy fanatikus sör hívő vagyok? Mert egyszer életemben jártam egy sörkóstolón? :D Se előtte, se azóta nem ittam sört, de te ezt bizonyára jobban tudod :)


Melyik mondattal beszéltem rá a Kérdezőt, hogy igyon sört? :) Tán azzal, hogy elmeséltem neki, hogy próbáltam több félét egyszer, és némelyik nem volt annyira rossz.


A válaszom a Kérdezőnek szólt, és neked.

Bár a stílusod alapján, nem biztos, hogy érdemes lenne bármit is elmagyarázni. És igen, ez is az én véleményem ;)

2022. nov. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
94%
A sör nem úgy finom mint mondjuk a kakaó hanem úgy mint a kenyér. Csak folyékony és keserű :D
2022. nov. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Konkrétan milyen sört ittál? Annyiféle sör van a világon hogy el nem tudod képzelni, erre ittál egyet és levonod a következtetést?
2022. nov. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

Én se szeretem a sört, de egyszer nyáron nagy melegben fizikai munka után hűtve kóstold meg!

Amúgy nem szoktam inni szinte soha semmilyen alkoholt.

2022. nov. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más az ízlelése, más ízek jönnek be. Egyébként tényleg elég sok fajta sör van, mindnek más és más az íze, lehet csak amiket eddig próbáltál azok nem passzoltak az ízlelőbimbóidhoz 😅
2022. nov. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
94%

Én is utáltam elsőre. Alig bírtam leküzdeni egy pohárral, mikor először ittam. Aztán nyári melegben megittam egy lágyabb fajta lagert jó hidegen, és ízlett. Ma már jóval keserűbb sörök is ízlenek. Nehéz megmondnai miért, szerintem nem csak megszokás, mert más dolgokban is változott az ízlésem, pl. az édes dolgokat kevésbé szeretem már. Az alkohol sem lehet, mert egyrészt az alkoholmentes sör is ízlik, másrészt töményeket nem iszok, néha száraz bort szoktam inni, de leginkább csak a sör, amit heti szinten.


Egyébként sokféle sör van, pl. búzasörök nem túl keserűek.

2022. nov. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
92%
Mindenkinek más az ízlése.
2022. nov. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Delirium red.


Ezt próbáld ki.

2022. nov. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
29%

Én akárhányat próbáltam, mind egyforma kula ízű volt.

Gondoltam a sült tök, meg a sárgadinnye lesz az utolsó, amit megszeretek, már azokon is túltettem magam.

Sör az nem megy.

2022. nov. 6. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
78%
20: Én a sárgadinnyére szoktam tenni vaniliás porcukrot, hogy édesebb legyen. :D
2022. nov. 6. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!