Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Milumil szenzitiv . Miért...

Milumil szenzitiv . Miért ilyen iszonyatosan rossz izű? Vagy ennek ilyennek kell lenni-e? Ha stratot evett eddig. De ez olyan rossz, a babám alig akarja meginni. Megkóstoltam szörnyű íze van! Elméletileg. Novemberig jó!

Figyelt kérdés
2015. ápr. 10. 19:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
a pregomin meg olyan vízes ízű. ezeknek másmilyen
2015. ápr. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez meg olyan foldes romlott majonez vagy en nem is tudom ! Ennyire rossz izűnek kell lenni?
2015. ápr. 10. 20:15
 3/11 anonim ***** válasza:
Ezt nem ismerem, de a fiam Milumil Peptit evett, az is nagyon-nagyon vacak volt.
2015. ápr. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
hát a speciális tápszereknek pocsék ízük van. ha november van ráírva,és nemrég lett felbontva tuti jó még. nem is tudom a sensitivenek vagy a komfortnak volt olyan büdös gejj tápszer szaga
2015. ápr. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen ma bontottam ki es november van ráírva belül is kívül is..de komolyan undorító az íze :// tudtam,h mas ízű lesz a speciális..de,h ennyire raadasul olyan csomos ahogy belekerül a vízbe alig tudom elkeverni..ahhoz képest milyen drága eleg fura!nem biztos,h megeszi ezt valaha is a kisfiam!
2015. ápr. 10. 21:45
 6/11 anonim ***** válasza:
igen,jó meleg vízbe kell tenni,és még plusszba kanállal kikavarni a csomókat
2015. ápr. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos ezek ilyenek, szörnyűek! Én írtam a Peptit, annak meg iszonyat keserű íze volt, ha jól emlékszem! Mondjuk szerencsére nálunk a fiam megette, mert éhes volt.. de én képtelen lettem volna meginni...
2015. ápr. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kislányom eddig Milumil Ha Start Optimát evett, most kezdtük a Szenzitívet. Az Optima borzalmas ízű, keserű. Ti miért váltottatok?

2015. ápr. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szia!szerintem meg az optima íze csak először tűnt picit keserűbbnek amugy a kisifam imádja es mar en is annyit kóstoltam már nekem is ízlik..viszont ma rájöttem a szenzitívnek hányás íze van:))mondjuk most meg eszi ezt is de én nem szeretnék véglegessen váltani csak az gész városban elfogyott a start optima és mivel az 1-től szorulása van vmit kikell próbálnom amíg nem lesz újra amitől talán ugyan úgy lesz kaki mint a strattól mert az minden szempontból megfelel azon kívül,h rengeteget eszik belőle bár ebből a szenzitívből is de nagy étvágyú:))és ti? A hasfajás miatt?
2015. ápr. 12. 01:16
 10/11 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok!

Azért váltottam, mert szorulása van az Optimától.

VViszont ettől a Szenzitivtől meg mintha fájna a hasa . Most megint Optimát kap.

Te babád rendesen kakil tőle?

Egyébként mindenhol hiány van az Optimából, mert tűz volt a gyárban, vagy mi.:)

Tegnap én is az egész várost bejáratam, és szerintem az utolsó 2 dobozzal vettem meg.

2015. ápr. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!