Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet összeveszni egy...

Hogy lehet összeveszni egy parkolóhelyen?

Figyelt kérdés

Állok kint az erkélyemen és látom, hogy egy autó indexel balra, és várja a másik sávban közlekedő autót, hogy elmenjen, hogy betudjon parkolni.


Csak időközben a másik kocsi beállt arra a helyre, ahova a várakozó autó szeretett volna.


Ezen annyira összevesztek, az egész utca az ordibálásuktól volt hangos, még becsukott ablaknál is hallottam.


2022. nov. 6. 12:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát úgy, hogy parasztság beállni másnak a helyére, ha már jelezte, hogy ő szeretne oda állni.
2022. nov. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Majmok bolygója 3.0 - magyar verzió

A fogyasztói társadalom teszi ilyen szinten erőszakossá, neveletlenné az "embereket". Ennyi!

2022. nov. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jó de azért még volt parkolóhely az utcában, nem az utolsóért ment a harc :D
2022. nov. 6. 12:59
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Akkor meg főleg parasztság, az ilyennel nem ordítani kell, hanem leverni neki két fülest.
2022. nov. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
42%

Vicces ember vagy kérdező!

-Akkor 30 métert kellene gyalogolnia pluszban az ügyeletes farönknek!

2022. nov. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki már egyértelműen be akar állni valahová, tényleg illetlenség befurakodni elé. Nem csak parkolóhelyen, buszon, sorban, bárhol.


Az hogy ezt egyesek hogy reagalják le, sokmindentől függ, de el tudom képzelni hogy olyan helyen ahol nagyon kevés parkolóhely van, hogy ez komoly probléma, főleg ha olyan veszi el a helyet aki nem ott lakik, olyanról aki igen.


De szerintem ezt normálisan is le lehetne rendezni, bár láttam már olyat hogy valaki rendőrt hívott parkolóhely miatt...

2022. nov. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát a magyarok mind ilyenek, ők aztán mindenben profik, ha h*eségről van szó.
2022. nov. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Felgyülemlett frusztráció, ami pont akkor tört elő. Bár az tény, hogy bunkóság volt beállni oda, amikor már más egyértelműen jelezte a parkolási szándékát, csak ezt akkor is lehetett volna máshogy is lereagálni.
2022. nov. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!