Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A prostit prostinak, a dagadta...

A prostit prostinak, a dagadtad dagadtnak, a b.zit homokosnak, soványt soványnak, a panellakót panellákónak nevezni miért sértés? Sértés ez egyáltalán?

Figyelt kérdés
2022. nov. 6. 14:24
1 2 3 4 5
 1/45 Metionin ***** válasza:
98%
Önmagában a szavak nem sértések, viszont gyakran a nem kívánt véleménynyilvánítás az, ami irritáló. Pl. ha rám azt mondja valaki valamilyen kontextusban, hogy sovány vagyok, az oké, hiszen az vagyok de ha valaki kéretlenül random megjegyzéseket tesz a testemre, pl. közli, hogy miért vagyok ilyen sovány, hízzak már, az bunkóság.
2022. nov. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
62%
Az incelt incelnek párost kihagytad.
2022. nov. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
22%

A legtöbb embernek igen magas az egója magával kapcsolatban, és ha a szemébe mernék mondani az igazat, az már fáj neki.


Szokták mondani, akinek nem inge...

Akinek meg fáj az igazság, az nézzen magába és ne akarja hazugságokkal áltatni magát.

2022. nov. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
81%

Nagyon divatos lett nem nevén nevezni a dolgokat. És most nem a bántó értelemre gondolok. Tudjuk ez is honnan jön...

Én a négeren vagyok kiakadva. Az én híres mesekönyvemben még simán néger baba volt. Nehogy már ne lehessen kimondani... őrület.

2022. nov. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
25%
Az őszinte szó jelentését nem érted vagy a tahóét?
2022. nov. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:

Igen.

A szociális -fóbiást szociális fóbiásnak, a nárcisztikust nárcisztikusnak, a pszichopatát pszichopatának, a skizofrént skizofrénnak... értitek.

2022. nov. 6. 14:35
 7/45 A kérdező kommentje:
A né.ger is, meg a c.gány is roma vagy színesbőrű
2022. nov. 6. 14:36
 8/45 anonim ***** válasza:
0%
Ne pontozzatok le Chad-ek!
2022. nov. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
9%

A fogyatékos pedig fogyatékkal élő.


Mert így PC.

2022. nov. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 Kroms ***** válasza:
21%
Üdv a kényszeres politikai korrektség világában. Ha meg akarod érteni a célját, javaslom az 1984 elolvasását.
2022. nov. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!