Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit nem lehet azon megérteni...

Mit nem lehet azon megérteni hogy, egy NŐ folyamatosan NŐ ?

Figyelt kérdés

2022. nov. 7. 07:16
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
92%

Figyelj, a mai világban attól, hogy valaki nőnek születik még nem biztos, hogy úgyis tud viselkedni, plusz nem is biztos, hogy nő akar lenni.

Pl. ott van Elliot Page, aki nőnek született, de nem is olyan régen férfivá operáltatta magát. Vannak páran, akik semlegesneműek lettek, ez ma Amerikában igen divat, hogy egyik nemhez tartozónak se gondolja magát, pedig nőnek született, pl Kesha.


Hol nőies az, hogy egyesek felnyírják a hajukat? Attól ők ezt nőiesnek gondolják, én meg nőként meg férfiasnak.


Attól, hogy egy nőnek van melle, meg p..ncija, attól még nem lesz nagybetűs nő.

2022. nov. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Attól hogy te nem érted ? Van aki más hogy, szemléli . Mint írtam a NŐ mindig NŐ !
2022. nov. 7. 07:57
 13/24 anonim ***** válasza:
72%

#1

Jó lesz az 40-nek is

2022. nov. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Szeretném érteni.

Példát írnál, mire gondolsz pontosan? Kérdesekre miért nem válaszolsz? Mitől nő a nő szerinted? És miért nem érti a világot? Nem olyan nehéz kérdések ezek. Ha nem tudsz válaszolni, te magad sem érted, hogy mit kérdezel.

2022. nov. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Én se értem mit ír össze vissza a kérdező.

De amúgy még egy nővel se találkoztam, aki értené a világot.

2022. nov. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Nő folyamatosan NŐ !

Ezt nem lehet rossz értelemben venni !

Pontosan ez a lényeg a NŐ szó nem definíció, ha nem egy ige .

2022. nov. 7. 08:23
 17/24 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nem. Általában a férfiak azok, akiknek folyton több és több kell, és azt hiszik, övék az egész világ.
2022. nov. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

"Pontosan ez a lényeg a NŐ szó nem definíció, ha nem egy ige ."


Mi az, hogy nem definíció, hanem ige? Ennek az összehasonlításnak semmi értelme.


Egyébként gondolom valami olyan nagyon "eredeti és mély" szójátékot akartál alkotni, hogy a "nők mindig nőnek/fejlődnek". Ez a kérdés alapján például igen nagy szükség is van rá egyeseknek.

2022. nov. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
A NŐ szó főnév is, meg ige is. Így értette a kérdező. Egy magyar nyelvhez értő nyelvész talán megmondja a szó eredetét, hogy miért éppen ezt a kettő dolgot jelenti ugyanaz a szó.
2022. nov. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Szerintem meg inkább hagyjátok abba ezt az értelmetlen szócsatát, és menjetek vissza a családotokhoz, mindjárt Karácsony. -.-
2022. nov. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!