Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy nők nekem...

Miért van az, hogy nők nekem furák?

Figyelt kérdés

Elsősorban azért furák, mert kívánják a szexet, a pasijuk farkával akarnak játszani, elképesztő háttértudásuk van a szexről és még sorolhatnám.


Na meg, ha velem szexelni akarna egy nő, nem hinném el neki, mert tudom, hogy nem vagyok vonzó és csak játszadozik velem.


Sőt nem is vonzanak az olyan nők, akik ilyen szexmániások, de nevezettek hülyének.



2022. nov. 8. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
:D lol
2022. nov. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
mivan?
2022. nov. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát de a nők folyton azon panaszkodnak, hogy a férfiak csak szexet akarnak. Aztán meg az a baj, ha nem akarunk férfiak szexelni. Most akkor hogy van ez?
2022. nov. 8. 20:31
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Abból indulj ki, hogy te magad is fura vagy egy átlagos férfi mellett. Tehát amit a férfiak 99%-a normálisnak tart a nőknél, emiatt te azt furának érzed.
2022. nov. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem magához a szexhez állsz furán, a nőkkel kapcsolatban pedig tapasztalatlan vagy, ennyi.
2022. nov. 9. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Menj el orvoshoz!
2022. nov. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 gungasam ***** válasza:
Be vagy szarva a csajoktól, de ne félj egyik sem akarja leharapni...Az, hogy "furák a nők" az a tartózkodásod megnyilvánulása. Azért vagy tartózkodó mert félsz. Ezt kell legyőznödde csak ha nem vagy meleg.
2022. dec. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!