Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon rossz szokás, ha én...

Nagyon rossz szokás, ha én néha hazudós vagyok?

Figyelt kérdés
Inkább úgy mondanám, hogy nagyot mondó vagyok. Fontos dolgoknál nem szoktam hazudni, viszont szeretek kitalálni dolgokat, és mondjuk egy történet mesélésénél szoktam néha hozzáadni kitalált elemeket is. Persze ezt csak a saját szórakozásom miatt csinálom, ha a hazugsággal valakit hátrányos helyzetbe hoznák, akkor nem hazudok.

2022. nov. 9. 23:09
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Akkor azt is felismered, hogy egy ilyen mondatban például mi igaz és mi nem?:

Tegnap elhoztam a nővéremet az állomásról, és út közben megálltunk kínait vacsorázni, mert már nem volt kedvünk főzni otthon.

2022. nov. 10. 19:00
 12/15 anonim ***** válasza:
91%

#11 Hagyd rá.


Azért mondja ezt, hogy simán kiszűri, hogy te elhidd, elszégyelld magad és emiatt eszedbe ne jusson mégegyszer ilyet csinálni.


Azt gondolja, hogy ezzel a módszerrel le tud szoktatni erről.

2022. nov. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
#12 igen, én is nehezen akartam elhinni. Most ő hazudott.
2022. nov. 10. 19:12
 14/15 anonim ***** válasza:
90%
Az ilyen "lekövethetetlen hazugságokat" senki sem veszi észre hogy nem igazak. Én sem buktam még le egyszer sem. Mondjuk én manipulálni is profin tudok, az sem tűnik fel senkinek.
2022. nov. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%

Akinek meséled, az ismer, még szép hogy észreveszi a szánalmas és óvodás hazugságod. Te tényleg azt hiszed, hogy legépelted ide ezt a marhaságot és ez ugyanaz a szituáció? :D


Ember, szedd már össze magad!

2022. nov. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!