Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » MIÉRT elítélendő és furcsa,...

MIÉRT elítélendő és furcsa, ha valakit lehangol a kevés napsütés, korai sötétedés?

Figyelt kérdés

Az ismerőseimmel személyesen beszélgetve majdnem mindenki egyetért abban, hogy lehangoló a borongós idő és a du. 4 órai naplemente. (Aki szereti ezeket, az is azt mondja hogy érthető ha valaki nem)


Viszont mikor itt a gyakorin leírtam akkor nekem estek többen is, fogyatékosnak neveztek, meg kiakasztónak. Enyhébb esetben csak széttrollkodták a témát.

Természetesen rákérdeztem az okára, de nem voltak hajlandóak megindokolni hogy miért lesz valaki visszamaradott és kvázi abnormális azért mert szeret napfényben kint lenni.


Valaki meg tudná magyarázni? Ez tényleg bizarr és furcsa?

Nagyon meglepődtem, élőben tényleg soha nem tapasztaltam hasonló támadást, pedig sok emberrel beszélgettem erről.


2022. nov. 11. 10:59
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Kicsit túlreagálod illetve rosszul tetted fel a kérdést olyan szempontból, mintha mindenki téli depresszióban szenvedne, de sokan meg szeretik.
2022. nov. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Mettől meddig dolgozol? Mikor érsz haza?
2022. nov. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

#12

Változó, 17-18 óra között érek haza.

2022. nov. 11. 13:09
 14/30 anonim ***** válasza:
45%

Mert az előző kérdésed úgy kezdted, hogy ilyenkor óraállításkor elmegy a kedved....

Ma 16:11 kor nyugszik a nap. Tehát ha nincs óraállítás akkor is sötétben érsz haza. Buta volt a kérdésed. Nem az óraállítás tehet arról , hogy neked korán sötétedik. Tuti sok embert lehangol, hogy ilyenkor látástól vakulásig dolgozik. Annyit tehetsz, hogy beszélsz a főnököddel, hogy te mondjuk 5 kor kezdel s 13 kor végzel. Mást nem tudsz. Mi bejarósak is abban a cipőben járunk mint te. Hiába dolgozunk 6-14 között. Kb 1,5-2 óra az út a lakásig. Ez kb márciusig ilyen lesz.

2022. nov. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

#14

Szerintem nincs ellentmondás, ha 5-kor menne le a nap akkor minimum a hazautam többnyire világosban telne, de akár még utána is egy kicsit.


De ott is leírtam, hogy nem az óraállításról akarnék vitázni. 😂

2022. nov. 11. 13:59
 16/30 anonim ***** válasza:
35%
Most mit röhögsz...? Az óraállítással kezdted a kérdésed. Csak most jöttél rá x év után , hogy novembertől márciusig mindig ez van? Dolgozz éjjel. Nappal menk ki. Ennyi. Eszetlen
2022. nov. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

#16

Hol írtam, hogy most jöttem rá? Minden évben ezt érzem.

De pont erre gondolok, miért ilyen rosszindulatú haszontalan troll válaszokat kell adni? A mostani kérdésemre tudnál válaszolni esetleg?

2022. nov. 11. 14:28
 18/30 anonim ***** válasza:
Mi is a kérdésed? Foglald össze. Ott a válasz . Légy állandó éjszakás.
2022. nov. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
45%
Van egy rossz hírem. Kb 4 milliárd évig még a Föld ezen a részén így lesz.
2022. nov. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

#18

Hogyhogy mi a kérdésem? Az oldal tetején, zöld mezőben le van írva.


Az első kérdésem az volt, hogy mit lehet tenni a sötét okozta levertség ellen. Körülbelül nulla darab olyan választ kaptam, amiben erről írtak volna. Inkább a hülyézés, óraállításon való kötekedés meg a "höhöhö mennyé kamijonosnak xdddd" jellegű tippek mentek.


A mostani kérdésem az, hogy miért volt pontosan olyan felháborító az előző. Ez továbbra se derült ki igazából.

2022. nov. 11. 14:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!