Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit jelent "igazi" nőnek lenni..?

Mit jelent "igazi" nőnek lenni..?

Figyelt kérdés

2022. nov. 12. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Az ilyen igazi nő igazi férfi baromságnak annyi alapja van mint a horoszkópoknak.

Attól hogy egy szubmissziv házias gyerekbolond kizárólag a férfi figyelmért élő femme fatale vagy, még nem jelenti hogy "nőbb" vagy a többi nőnél.

2022. nov. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Punci van a lábad között. Farokkal relatív nehéz nőnek lenni. Amúgy hülyét kapok ettől a megnevezéstől. Lehet valaki szép nő, csúnya nő, kövér nő, vékony nő...de attól még mindegyik nő és nem "igazi" vagy "hamis".
2022. nov. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Én sem nagyon értem sajnos... 😞

Van egy férfi, aki azt mondta nekem, hogy ne rejtsem el a nőiségemet, legyek igazi nő.. De nem tudom hogy hogy csináljam, vagy mit kéne tennem...

De nagyon igyekszem. 😓


Ruhák, cipők, haj, smink..? Testhez simuló ruhák magassarkúval? Ezek volnának?

Bár szerintem sok nő még melegítőben is nagyon gyönyörű és nőies 🥺

2022. nov. 12. 14:35
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
inkább pont attól, hogy önmagad vagy, ne másnak akarj megfelelni, pl ha nem érzed magad jól olyan ruhákban, ne abban járj, hanem ami neked tetszik :)
2022. nov. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek más jön be. Sok olyan ember van, aki például a hozzád hasonló nőket tartja a leggyönyörűbbnek.

Persze, bármilyen is vagy, mindig lesznek olyan emberek is, akiknek nem fogsz tetszeni, de hát senki nem tud mindenkinek megfelelni.

Éppen ezért úgy öltözködj és úgy élj, ahogy neked tetszik! :)

Attól nem leszel sem több, sem kevesebb, ha magassarkúban és sok sminkben jársz- és ennek az ellenkezőjétől sem.

2022. nov. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Hú én azt utálom mikor valaki azt írja hogy NŐ.

Csupa nagybetűvel.

Mintha a többi nő valami másodrendű lenne azzal szemben akit ő NŐnek tart. Gondolom műköröm miniruha stb

2022. nov. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!