Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Napelemtelepítő brigádokba...

Napelemtelepítő brigádokba tényleg csupa ilyen gázos figura dolgozik?

Figyelt kérdés
Láttam hogy hirdettek ilyet, meg állítólag nem is fizet annyira rosszul. Na láttam élőbe egy ilyen csapatot, kb a legalpáribb aljadék gettós bigányokkal volt tele.
2022. nov. 13. 11:49
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
Nem kell leszólni a brigádokat, mert sokféle van és az előítélet is terjed!
2022. nov. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez nem előítélet, hanem saját kézből személyes tapasztalat...
2022. nov. 13. 12:19
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Értem, a kétkezi munkások közül néhányan alpáriak, de nem mind!
2022. nov. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
Egyszerű! Ne csináltass napelemet!
2022. nov. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
Vagy ne keress olyan munkát amit lenézel!
2022. nov. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
Amúgy sajnos igen. Egyszerű betanított munka a szerkezet építése, viszont fizikailag megterhelő a tetőn dolgozni. Mindig van egy kisfőnök aki dominál a csapatban, aztán valahogy össze hozzák a munkát. Én tuti nem mennék többek között a bunkó kollégák miatt sem ilyen csapatba, de jó nekem itt az irodában ;)
2022. nov. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Változó... építőiparban dolgozom ács ként és nagyon sokféle emberrel találkoztam már. Alkolista reggel 8kor már részeg alpári embertől a több mestervizsgával rendelkező politika tudományban is jártas szakival is.


Az biztos, hogy a közeg egy kicsit másabb a fizikai dolgozók és mondjuk egy irodai melós között.

2022. nov. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!