Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen nőkre mondják azt hogy...

Milyen nőkre mondják azt hogy való ribizlinek, ès milyenekre pedig hogy nem?

Figyelt kérdés

2022. nov. 16. 06:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
46%

A nők 60%-a arra se jó, mert elhízott,csúnya, buta, igénytelen stb

Pl Irénke szted jó arra? Vagy bàrmire?

2022. nov. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Tehát ha valakire azt mondják még arra se vagy jó az azért van mert valaki nem elég csinos hozzá? Mert aki sovány az jó lenne arra?
2022. nov. 19. 07:57
 13/17 anonim ***** válasza:

R!banc akarsz lenni vagy mi? Mit fáj ez ennyire? Hol laksz te? Sose volt bók, hogy te milyen jó kva lennél.


Fejezd már be nem igaz, hogy nem érted és napok óta ezen lovagolsz.


Ha sovány is vagy de közbe csúnya, meg bocsi de nekem már kicsit butának is tűnsz az pont közelít hozzá

2022. nov. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Nem az akarok lenni, csak nem tudom hogy értette egy szorakozó helyen egy pasi aki így tett nekem hogy én arra nem lennék jó.

De már be látom hogy ezt ő sértésnek vette, mert nem vagyok sovány, mert eléggé rosszúl esett ez a kijelentése, ahogy mondta nekem.

2022. nov. 19. 08:03
 15/17 anonim ***** válasza:
Vagy csak látta h nem tud meghúzni és az ő szemébe arra se vagy jó, vagy épp neki annyira se tetszel h megbaxon... Problem? Gondolom nem egy éjszakást keresel. Ne egy részeg paraszt igényeihez mérd fel magad
2022. nov. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Szóval ha vissza utasítanak egy pasit akkor már bármivel sértegetnek pasik nőket csak mert a nő nem úgy viselkedik ahogy neki imponálna? A mai pasik egyre gázabbak, mert ha le fekszik vele a nő akkor ribizli, ha nem teszi meg akkor is az.
2022. nov. 19. 08:12
 17/17 anonim ***** válasza:
Ez mindig is így volt, egy bizonyos réteg így is, úgy is szidni fog. Tedd már túl magad rajta
2022. nov. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!