Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Azzal, hogy türelmes,...

Fiúk! Azzal, hogy türelmes, nyitott, kedves vagyok, rosszat teszek? Ribizlinek kéne lenni?

Figyelt kérdés
2014. aug. 19. 21:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mit jelent nálad a ribi szó?
2014. aug. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

nem értem miért, lemaradt a leírás:


Ismerkedés, már nem az első eset: hiába vagyok kedves, megértő, figyelmes, kellően hallgatag és beszédes, van tartásom, őszinteségre törekszem, mégsem jön össze. Most azt jellemeztem, ahogy a randikon viselkedek. Nem a külsőmmel van a gond. Valamiért mégis mással jönnek össze a fiúk, aztán csalódnak, és akkor jönnek vissza, hogy "mégis te kellesz, bocs". Csak ebben már sajnos nem tudok bízni.

Szeretnék kapcsolatot, szép lassan, fokozatosan kialakítani egy stabil alapot valakivel, de nehéz. Nincs igényetek erre, fiúk?

Mit szeretnétek? Mivel tudnék fejleszteni az esélyeimen?

Köszönöm! 19/l

2014. aug. 19. 21:12
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem kéne.
2014. aug. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nem iqnegativ emberekkel kell elmenni :D
2014. aug. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem lenne rá igényem, csak az én környezetemben meg olyan nincs, akinek én kellenék. Pech.
2014. aug. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A szép lassanal van a gond nem szeretem ha lassan halad a kapcsolat.
2014. aug. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Szerintem mindent jól csinálsz ha tényleg 1 olyan fiút fogsz ki aki komoly kapcsolatot és nem csak megdugni akar. :)
2014. aug. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

hidd el a fordítottja is meg van :D amikor kedvesen közeledek valakihez és nem egyből a szexuális témákat hozom fel, akkor elkönyvelnek lúzernek :D hát bocsánat, hogy a párkapcsolatban nem csak a szexet látom :) még mindig fontosabbak számomra az érzelmek mint az ösztönök...persze az is fontos, de meg van a sorrend :) szóval hidd el nem csak a pasik terén van akit elriaszt a kedvesség :) szóval maradj ilyen te is megtalálod a párod :) talán neked is több időbe fog kerülni, de megtalálod! hidd el! nehogy ribi legyél :) abból túl sok van...azok csak azoknak kellenek akik nem akarnak kiérdemelni egy kedves lányt...meg akik csak meg akarják fektetni őket...


21F

2014. aug. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Maradj ilyen amilyen vagy ;) Ne változz. Nagyon boldoggá fogsz ezzel tenni egyszer egy pasit :)


Ne is kapkodj el semmit, csak szép lassan. ;)

2014. aug. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#6-os elmondanád nálad mi a sebesség? mert ez érdekelne :)


nálam volt olyan, hogy 1 csajjal 1 órát beszélgettem (chaten) és kijelentette, hogy ő "ilyen pasit akar" pedig nem is ismerkedés volt a cél...legalábbis nálam nem az volt...meg másik példa, hogy az volt a gondja, hogy "nem támadtam le", nem csókoltam meg az 1. találkán...lehet csak én tökölök ennyit :D de én szeretem megismerni, meghódítani a kiszemeltet :)

2014. aug. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!