Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nők miben mérik egymás...

A nők miben mérik egymás sikerét az életben?

Figyelt kérdés

A férfiaknál számomra ez egyszerűbben körvonalazódik: abban mérik, milyen karrierje van és mennyi pénzt tud keresni, mennyire magabiztos, milyen jó nője van és mennyi nőt meg tudott szerezni, mennyire népszerű a társaságokban. Nem biztos, hogy jól írtam le, de nem is ez a lényeg.


A kérdésem a nőkre vonatkozik. Mikor gondolják egy nőről azt egy másikhoz képest, hogy sikeresebb, jobban megy neki? Mikor irigyek egymásra? Melyek azok a dolgok, amiket a nők szégyellnek és el akarnak kerülni, hogy nehogy rosszabb megítélésben részesüljenek mások által?


Szóval milyen dolgok fontosak a nőknél az egymás közti megítélésben?



2022. nov. 17. 16:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
27%
Attól függően hogy a pasijuk mire képes.
2022. nov. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Én nőként sosem szoktam más sikerességét méricskélni. Sem nőét, sem férfiét. Magammal foglalkozom.
2022. nov. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Kiindulva abból, hogy amit a férfiakról írtál, az rám nem igaz, gondolom, a nőknél sem egységes.
2022. nov. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
29%
Osztom az első válaszoló véleményét. Engem minden munkahelyemen azért utáltak/utálnak ki más nők, mert a páromnak "bejött az élet". Úgy tűnik muszáj erről hazudni, ha az ember jót akar magának.
2022. nov. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
32%

Kilókban. Minél girhesebb valaki, annál sikeresebb. Ez az elsődleges.


A többi: mennyire nézel ki jól, mennyire nagy a melled, szép a lábad, a feneked (ami ráadásul eléggé érdekesen alakul, mert az én fiatalkoromban bárki öngyilkos lett volna, ha akkor lett volna a feneke, mint a Kardashianéknak, most meg az a divat), haj, száj, szempilla stb. Ezekből a mű az előnyös.

Akkor vagy sikeres, ha gazdag palid van, aki eltart és luxuséletet biztosít, ha sok követőd van az instán és nyáladzanak a fotóid alatt, esetleg "üzletasszony" vagy, ami mindenki tudja hogy mit jelent és milyen "üzletben" utaznak ezek a hölgyek.

Milyen az autó, hova jársz nyaralni, amit természetesen ki kell pakolni a közösségi médiába, van-e bejárónőd. Van- e gyereked (nem mindenki, de sokan ezt is irigylik, ha mondjuk neki nem lehet, akkor ugrik minden témába vágó megjegyzésre) ha igen, akkor elég szépek-e, lehet-e velük villogni a fészen, instán, mert amúgy sokat nem kell velük foglalkozni, majd a babysitter. Fontos, hogy tudj venni minden évben új Iphone-t, eddig csak 500 e volt, de már 1 milla, reménykedjünk, hogy jövőre már egy lakás árát kérik érte mert akkor jobban látszik majd, hogy ki az igazi menő.

2022. nov. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
21%

5 vagyok. Pár kimaradt dolog:


Ha sikeres vagy, legyen milliókba kerülő kutyád és macskád, de mellé fogadj örökbe egy buksit is az illatosútról, mer'ugye jótékonyság. Adakozz minden SMA-s gyereknek, lehetőleg milliókat, ez nagyon fontos, hogy gyerek legyen és SMA-s. Járj tetőtől talpig Gucciban, Luivuttonban, nézz ki lehetőleg minél ízléstelenebbül. Hordj olyan karórát, amiből lakást lehetne venni egy kisvárosban. Tarts az asztalodon dísz divatkönyvet, de amúgy ne legyenek könyvek az otthonodban, csak 20 méter képátmérőjű tévé, az nagyon fontos.


Jön a karácsony! Legyen a kertedben egy falka legelésző szarvas szekérrel, az a kivilágíthatós, ami a fejét is mozgatja, és ne maradjon szabad négyzetméter a fényfüzérek alatt. Az ablakodra másszon fel egy 2 méteres mikulás, legjobb ha felbérelsz erre a célra valakit.


Rendszeresen rendeljetek otthonra prostit, mert a szex gazdagéknál nem 2 ember között történik. Vagy ha nem lehet pl. a gyerekek miatt, akkor járjatok swingerklubba.

2022. nov. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62%
Hogy mennyire tud megtartani egy jó karrierrel rendelkező, jól kereső, magabiztos, jól kinéző és sármos, társasági életben is otthon mozgó pasit.
2022. nov. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
4%
Pici fütyülőket tetováltatnak a hónaljuk alá, - az elfogyasztott férfiak darabszámának megfelelően.
2022. nov. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
45%
Mint kiderült a hozzászólásokból, sikeres férfiak nélkül sehol sincsenek a nők, más nők szemében.
2022. nov. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
28%

Ez mindenkinél más. Hihetetlen, hogy manapság ezt még mindig le kell írni, de a nők ugyanolyan emberek különböző személyiségekkel, mint a férfiak. :)


Én abban mérem a nőtársaim sikerét, mennyire boldogok mindazzal, amit ők elértek és kialakítottak.

2022. nov. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!