Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én vagyok ilyen szerencsé...

Csak én vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés
Csak én vagyok ilyen szerencsétlen, hogy az Egyetemen a padsorok mellett haladva magammal rántottam az egyik szaktársam töltés alatt lévő Apple laptopját?

2022. nov. 18. 11:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Összetört legalább?
2022. nov. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem, de akkor is nagyon kellemetlen.
2022. nov. 18. 11:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát nem csak te, vannak még béna emberek a világon. De jó akkor, hogy nem tört össze :D
2022. nov. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
36%
Mekkora csíra már a szaktársad, hogy ott tölti a macbookot... nincs pénze rezsire? Meg különben is ha reggel feltöltei, a macbook kibírja estikg, nem kéne töltögetni.
2022. nov. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Senior Séf ***** válasza:
100%
Igen, csak te. De ha ez vigasztal, a videorekorderek idejében ráléptem egy jó barátom lejátszójára, örök mementóként hagyva ott a horpadást.
2022. nov. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer véletlenül könyökkel majdnem kivertem egy lány fogát. Valami játékban az ölében ültem, és annyira fel voltam pörögve, hogy észre se vettem, hogy belekönyököltem az arcába, csak később.
2022. nov. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!