Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek gáz, ha egy...

Szerintetek gáz, ha egy fiatal felnőtt srác nagyon odavan a macskákért?

Figyelt kérdés

Nyilván nem ebből áll a személyiségem, sőt... De nagyon szeretem a cicusokat, szeretek velük lenni, simogatni a kis szőrös testüket 😂

Ha meglátok valahol egy cicát elég nehéznek tartom leküzdeni a vágyat hogy odacsalogassam és megsimogassam (nyilván azért nagyon szakadt kóbor cicákat nem nyalok körbe)

Alapvetően lányokhoz irányul a kérdésem, de szerintetek ez gáz? Mármint gáznak, bénának tartjátok hogy egy srác pl odavan a macskákért?



2022. nov. 20. 10:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
6%
Kezdjel el neki dorombolni.
2022. nov. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálam alapfeltétel, hogy a potenciális párom szeresse az állatokat, ugyanis öt macskám van, meg egy csomó más állatom is. Azoknál a lányoknál, akik viszont nem szeretik az állatokat, ha nem is negatív, talán annyiban zavaró, hogy ő nem tud a lelkesedéseben osztozni.
2022. nov. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kifejezetten jó dolog az, ha valaki szereti az állatokat. :)
2022. nov. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

#8 Sajátot nyilván mindenki simogat szerintem, bár azért random kóbor cicákkal annyira én pl nem spanolok. Ha látszik rajta hogy van gazdája azt már azért szívesen simogatom meg én is, bár sok cica nagyon fent hordja az orrát ehhez 😅 (vagy csak nem jó az ítélőképessége velem kapcsolatban, és inkább elszalad)


#9 Nem mindenki számára azok, és ez mindenkinek szíve joga. Arra voltam kíváncsi mennyire elfogadott ha én pl eléggé kifejezem az imádatomat. Neked is van biztos amit nem szeretsz másokban ha csinálnak, nem feltétlenül állat témában.


#10 Nekünk is mindig volt, de már egy ideje nincs, azóta meg már albérletben vagyok, szóval nem nagyon lesz egy darabig még 😔


#11 A cicának?


#12 Mondjuk az otthoni állatkertet nem bírnám el, szóval kutya-macska szinten akarnék max háziállatot, ezekből se túl sokat ha lehet, mert azért nem akarom hogy minden erről szóljon. 1-2 cica mondjuk minimum legyen 😂


#13 🤍

2022. nov. 20. 18:33
 15/19 anonim ***** válasza:
98%
A macskák csodálatos lények, én is nagy rajongójuk vagyok. Szóval nekem ez kifejezetten tetszene.
2022. nov. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
50%
Nekem kicsit perverz.
2022. nov. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
98%
Fiatal felnőtt nő vagyok, aki mindig visz magával egy kis cicanasit. Tudod, ha esetleg találkoznék egy barátságossal az utcán, akkor tudjak neki adni egy kis finomságot....Ja, szóval nem gáz.
2022. nov. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Hát, amúgy lehet a szavazásba nem kellett volna beletenni a "Meow"-t, vagy lehet alábecsültem itt a macskák számát 😅


#15 Hát, abban biztosan csodálatosak hogy hogyan tudnak annyit aludni, bárcsak ezt eltanulhatnám tőlük amikor nagyon fáradt vagyok 😂


#16 Köszi a választ, de miért gondolod ezt pont perverznek? Ez mondjuk egy olyan dolog amit nem igazán gondoltam volna hogy eszébe jut valakinek arról ha valaki szereti a cicákat, ténlyeg kíváncsi vagyok.


#17 Ah de figyelmes vagy 🤩 A környékeden a cicák biztos tapadnak miután rájönnek hogy nasi van nálad 😂

Nekem mondjuk ahol régen laktam volt egy cica, és konkrétan mindig elállta az utamat a járdán amíg nem simogattam meg, pedig nem vesztegettem meg nasival sosem 😅

2022. nov. 22. 13:14
 19/19 anonim ***** válasza:
78%
Macskás vagyok, szeretem a macskákat és a macskásakat, azt pedig inkább tartom férfiasnak, ha egy férfi bízik annyira a saját férfiasságában, hogy felvállalja az efféle vonzalmait is, nem próbál mümacsóként elhatárolódni. Másfelől a macskákat a függetlenségükért, nemességükért szeretem, az taszít, ha valski a cukiságot látja bennük.
2022. nov. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!