Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányoknak/nőknek milyen lehet...

Lányoknak/nőknek milyen lehet az életük a közösségi oldalakon?

Figyelt kérdés

Végeztem egy kis kutatást, és csináltam egy snapchat fiókot, és lánynak állítottam be magam.(fiú vagyok)

Az első nap 63 ember addolt be, 3 nap után tartok 192 “ismerősnél”

Ebből majdnem mindegyik ismerkedés céllal írt rám, általában vagy egy sziát, vagy szia mizu-t írt, esetleg képet akart cserélni. Összesen 3 ember volt, aki nem akart semmit, csak beszélgetni, de persze elmondtam hogy mizu.

Van alapból egy rendes snapem, ott jó ha havonta 2-3 ember addol be.

Bocsi a kifejezésért, de ennyire sok a kanos fiú/férfi az országban, hogy random lányokat jelölgetnek?

Ha van itt lány/nő, akkor elmondhatná, hogy Ő is ennyi jelölést kap? Gondolom más platformon is ez megy, egyedül a Discordot tartom kicsit normálisabb helynek.

Szóval, szerintetek milyen lehet így élni, hogy állandóan addolgatnak be random emberek?


17/f



2022. nov. 23. 22:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

20 eves vagyok mikor tini voltam akkor jelölgettek állandóan, mondjuk aktívabb is voltam a szociális médián mint most.

Most teljesen hidegen hagy az egész

2022. nov. 24. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
90%

Snapchatet nem használok.


Facebookon vagyok fent, akikkel megismerkedek a valóságban azok szoktak bejelölni + a párom, pár haverom meg a családtagjaim szoktak rám írni.

2022. nov. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
35%

Legjobbak azok a géniuszok, akik egy láthatóan kamu női profilnak írogatnak mindenféle szerelmes üzenetet....jónézőkigenya

Ráadásul ilyen 50-es fogatlan vidéki melósoktól.

2022. nov. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
22%

13: "akik egy láthatóan kamu női profilnak írogatnak"


Miből lehet észrevenni ha egy face profil kamu?

Annyit tudok hogy nagyon kevés kép van kirakva vagy csak egy és nagyon kevés ismerősei vannak.

Ha vannak is képek felrakva, azok mind friss dátummal, nincsenek régi dátummal jelölt képek.

2022. nov. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!