Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nők egyensúlyt hoznak a...

A nők egyensúlyt hoznak a férfiak által teremtett erőszakos világba?

Figyelt kérdés

2022. nov. 27. 07:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

Hiába mondom a páromnak, hogy ne káromkodjon állandóan telefonjátékozás közben, mintha a falnak beszélnék. És egy idő után meguntam.


Esetleg van valakinek valami ötlete, hogy most mit csináljak?

2022. nov. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
24%

Szeribtem pont hogy inkább ők okozzák az erőszakosságot, gondokat.

A férfiak néma papucsok, ártalmatlanok.

2022. nov. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
20%
Ha a nők vezetnék a "világot" az biztos, hogy nem lennének háborúk. És nem kellene beteg gyerekek gyógyulásáért a szülőknek pénzért "kuncsorogni, könyörögni", hogy élhessen a gyerekük mert megfizethetetlen 700 millió és még ennél többe kerül, hogy életben maradjon.
2022. nov. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
25%

#13, lásd ursula von der leyer, és a többi női eu vezető....


"beteg gyerekek"


Lásd anyutentikus, gyerekmentes övezet, stb kismillió gyerekellenes oldal, amiken nők zöme tombolja ki magát.


Nem minden nő egyforma, nem tudom észrevetted-e.

2022. nov. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
47%

09:32

Természetesen igen, tudom hogy nem mindegyik nő egyforma...és igenészrevettem.

Sőt azt is tudom, hogy olyan férfi is van, aki szintén így gondolkozik, mit én. (09:21 írtak)

2022. nov. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%

11

Az érzelmi intelligencia valószínűsíthetően a gond forrása. Amikor az érzelmek és az indulatok ellepik az egyént, kijönnek belőlük a dühös szavak. Amikor ez az ideges állapot természetessé válik, egyre inkább a káromkodás lesz az alapszókics meghatározó eleme... A dühös szavak lesznek a kötőszavak, mondhatni, csak íg tudja kifejezni önmagát.


Aki ebben magára ismer, feltehetően indulatainak egy részét még régről nem kezelte és az érzelmi intelligenciáján van mit fejleszteni. No persze szakértő nem vagyok, csak tapasztaltam már dolgokat.


Az alapkérdés kapcsán: ahogy sokak utaltak rá, a nők sem jobbak, csak kicsit mások. Ha a nők vezetnék a világot felvetésre: ha maszkulin nők, akkor ugyanott tartunk, ha meg feminin nők, akkor nagyon érzelmi alapon mennének a dolgok.


A kiegyensúlyozást max abban tudom elképzelni, hogy megtaláljuk az egyensúlyt a feminin és a maszkulin jegyekben, és azt alárendeljük egy nálunknál nagyobb eszmének.

2022. nov. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
91%
Nem csak a férfiak miatt van agresszió a világban. Vannak erőszakos nők is. Tehát ez az állítás nem igaz.
2022. nov. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!