Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy kezelitek a pitiáner,...

Hogy kezelitek a pitiáner, bolhából elefántot csináló, kötekedő, provokáló embereket?

Figyelt kérdés
Ha szólsz, véded magad, akkor mégjobban vérszemet kapnak. Ha rájuk hagyod, azt hiszik elnézed nekik a provokációt, a kötekedést, és újra és újra ezt fogják tenni. Hogy lehet kezelni az ilyen embereket?
2022. nov. 28. 14:31
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
Meg kell fejelni őket.
2022. nov. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nő vagyok. Ha ferfi vopnék, akkor sem "fejelgetnék" senkit sem. Primitív kb mint a kötekedés.
2022. nov. 28. 14:56
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Először kicsit magadon kell uralkodni.

1. Ha bunkózik veled valaki a legjobb megoldás, ha mosolyogva elnézést kérsz. Akkor is, ha a napnál világosabb, hogy nem neki van igaza. Ez általában még jobban felidegesíti, de nem tud rá mit mondani. Ha pitiáner szekálás az egyszerűbb. Mert csak arra kell felhívnod a figyelmét, hogy mekkora nyomorultnak kell lenni ahhoz, hogy másokat ok nélkül bánts.

2. Az igazán nehéz eseteket először magad mellé kell állítanod bármilyen módon. Aztán okosan abba az irányba terelni, ami neked megfelel.

2022. nov. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

4-es! Nárcisztikusokkal sajnos egyik javaslatod sem működik.

3-as, hihetetlen okos vagy, az érvelésed pedig zseniális!

2022. nov. 28. 15:11
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Végig hallgatom, aztán ott folytatom, ahol abbahagytam.

Volt már dolgom nem egy ilyen szinten nyomoronc emberrel!

Agyvérzés határáig felpörgött, aztán sorsomra hagyott, - de érdemben nem ment velem semmire! Volt, hogy napokon keresztül arra sem méltatott, hogy köszönjön, amikor megérkezett, de a célomat elértem: neki volt "igaza", nekem meg nyugtom! :D

2022. nov. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
26%
Van egy barom az ismerősök között, a sógor.Ha meglátom biztos megütöm,ezekkel csak így lehet..
2022. nov. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok többször. Ha más ilyen, igyekszem nyugtatni, hogy ne legyen ilyen.
2022. nov. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Kinevetem, legyintekes otthagyom. Ha nem all le akkor meg megmondom hogy ha gondolja jatszuk le.. nem fogok itt szajkaratezgatni vele piti fszsagokon ami nem is erdekel
2022. nov. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75%
Látványosan leszarom. Ha látja, hogy lelkileg nem érint meg, nem érdekel, csak magát járatja le, akkor hamar más áldozat után kutat az ilyen féreg. Emberi szót sem érdemel.
2022. nov. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!