Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok teljesen más...

Miért vagyok teljesen más mint mások ?

Figyelt kérdés
Ahogy idősödöm egyre rosszabbul ismerkedem.látom,hogy sokan szinte megállás nélkül beszélgetnek. Én meg inkább az a meghallgato kedves tipus vagyok,aki nem akar senkit megbántani. Észrevettem,hogy sajna azok érvényesülnek jobban akik nagyképűek és nem foglalkoznak mások véleményével. Talán jobb lenne ilyennek lenni. Nincsenek barátaim ,csak pár ismerősöm.Ez csak egyre rosszabb ahogy telnek az évek. Mitől lehet ez ?
2022. nov. 28. 14:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy teljesen más, nagyon sok ilyen ember van, csak őket nehezebben lehet észrevenni.

Tartsd fent a minőségi kapcsolataidat, a többivel pedig ne foglalkozz .

2022. nov. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
2022. nov. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Férfi vagy nő

Vagy.?

2022. nov. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Férfi.
2022. nov. 28. 21:06
 5/10 anonim ***** válasza:
Hány éves?
2022. nov. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
40
2022. dec. 2. 05:43
 7/10 anonim ***** válasza:
Bele vagyunk már fáradva az életbe hogy elég sok minden nem úgy alakult ahogy szerettük volna
2022. dec. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Pont ilyen vagyok. Szinten ferfi es 39. Nem szeretem a folosleges fecsegest, bohockodast viszont pont azt latom, hogy manapsag ez a trendi. En is szeretem a humort viszont a bohockodas az mas. Arra jottem ra, hogy egy ideje nem keresem az ismerkedest, tok jol megvagyok egyedul altalaban. Par honapja kerultem ki egy hosszu parkapcsolatbol ami elegge megviselt (ugy a kapcsolat mint a vege), ezutan lanyokkal sem kivanok ujra kapcsolatot. Volt par alkalom utana de nem akartam elni vele. Lehet mi vagyunk csodabogarak. :-)
2022. dec. 8. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ilyenekből kellene sok. Nem pedig nagyképű emberekből.A csendes emberekből kellene sok.
2022. dec. 9. 17:22
 10/10 anonim ***** válasza:
2022. dec. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!