Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Néha-néha nem tudom, hogy ki...

Néha-néha nem tudom, hogy ki vagyok - miért van ez?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudok összhangban lenni magammal, kvázi elvesztem önmagam, nem ismerek önmagamra, nem tudom, hogy ki vagyok. Olyannyira, hogy igazából van egy párom, és nem tudok vele normálisan beszélni, idegennek érzem. Általában 1-2 nap, és megszűnik mindez, de nagyon rémisztő, és félek, hogy ebben egyszer benne fogok ragadni...


(Nem tudom, hogy jó kategória ez amúgy...)


2022. nov. 30. 17:31
 1/2 c3Mb10 válasza:

Mindig sajnálattal tölt el, ha egy ilyen jellegű kérdést látok feltéve az interneten. Senki más nem fog tudni szaksegítséget adni az egészségügyi problémáidra, mint egy szakorvos. Javaslatom tehát 2 dolog.

1. Azonnal konzultálj a pszichológusoddal, vagy háziorvosddal.

2. Ha bármilyen egészségügyi problémád van a jövőben, akkor lehetőleg próbáld meg nem az interneten keresni rá a megoldást.

2022. nov. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, csak azért jó lenne elindulni valamerre. Mármint vajon mi lehet ez. Olvastam, hogy ez például borderline esetén jellemző.
2022. nov. 30. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!