Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A szépségszalonok, vagy az...

A szépségszalonok, vagy az élelmiszeripar fog hamarabb tönkremenni?

Figyelt kérdés
Tehát a nők inkább éhen halnak műkörömmel, szép hajjal, szolárium-barnán és kisminkelve, vagy inkább életben maradnak természetesen?

2022. dec. 5. 17:35
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

Figyelembe véve az előállítási költségeket, az emberek fizetését és azt a részt amit nem visz el a rezsi, szerintem egyszerre.


A régi oszim már ez előtt 10 évvel is inkább kenyérsütőt és lisztett vett, mint kenyeret. Ha mindenki így csinálna a pékségek becsődölnének. Pedig annál alapabb élelmiszer azért nincs.

2022. dec. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Az közintézményekben nincs fűtés. Nincs lassan benzin, az élelmiszerárak konstans növekednek. Zöldségesek, pékségek, éttermek, hamburgerezők, sőt, még a kocsmák is sorra zárnak befele, pedig általános igazság volt, hogy a magyar ember alkoholizmusa megkérdőjelezhetetlenül menteni fogja a kocsmák helyzetét minden körülmények közt. De már ez sem igaz. A település, ahol élek, 50 kocsmát tudott ellátni még egy jó 10-15 éve. És mondjuk 3 szépségszalont. Ma már csak 12 kocsma aktív, cserébe már 7 szépségszalon van, és a mai napig dübörögnek. Ilyenkor azt mondom, kérem szépen, nincs itt válság. Amíg csillivilli körömre tellik, addig ne panaszkodjon senki.
2022. dec. 5. 18:32
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok és nem tudom honnan ez a beteges ellenszenved a szakmánk iránt. Az hogy az ügyvéd, orvos (magán egészségügy), jól menő fodrász, multinál diplomás középvezető vendégeimnek van pénze "csillivilli körmökre" az mégis mi a jó f@@@ért jelenti azt, hogy ne panaszkodjon az akinek kenyérre is alig jut?! Szerintem te nem akarod érteni a választ.
2022. dec. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
13-as, akkor most te is válaszolj: Elolvastad egyáltalán, amit a 7-es válaszomba írtam? Rohadtul nem azzal van baj, akinek tényleg tellik rá, hanem azokkal, akiknek fűtésre, kölcsönök fizetésére sincs pénze, és szépségszalonra mégis. És akár hiszed, akár nem, akár letagadod, akár nem, vagy épp a ti üzletetekben nem ez a jellemző, de máshol meg igen, RENGETEG csóró nő költi utolsó fillérjeit is szépségszalonra.
2022. dec. 5. 18:47
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Azoknak a jó része egyébként házilag vagy barátnő vagy sufnikörmös által pár ezer forintért felrakott gagyi. Amúgy meg sok csóró elszórja a pénzét piára, cigire, van sajnos ilyen tudom. De ennek semmi köze ahhoz, amit kérdeztél. Amúgy meg sok olyan szegény is van aki nem szórja a pénzt. De elég gonosz dolog ezt egyedül a szalonokra rákenni.
2022. dec. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a kocsmákkal nincs gond?:) Az nem baj mikor családapák ott isszák és gépezik el a pénzt amit ételre kéne költeni és amúgy tiszta csórók?

Nem értem miért a szépségiparra éleződik ki ennyire a kérdés?

Számos dolog van ami káros és mégis sokan az utolsót arra költik.

Nemcsak cigi és alkohol...

2022. dec. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Ezen az oldalon tényleg ennyire elszaporodtak a hímsoviniszta gyökerek, hogy egyre több a nőket lealacsonyító, nőszidalmazó kérdés? F*szkalapkór-járvány van a férfiak között, vagy mi van?
2022. dec. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Szakmunkások vannak most bajban, akinek van esze most indul külföldre.
2022. dec. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
19%
Nem vagyunk hímsoviniszták csak ismerjük a nőket. Elfogadunk titeket a tengernyi hibáitokkal is mert szeretünk benneteket lányok.
2022. dec. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Egy szóval nem mondtam, hogy nincs baj a kocsmákkal, az alkoholizmussal. De a kocsmák régóta hanyatlanak már. Figyeljétek meg, sokkal hamarabb megy tönkre egy kocsma, mint egy szépségszalon.
2022. dec. 5. 21:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!