Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A szépségszalonok, vagy az...

A szépségszalonok, vagy az élelmiszeripar fog hamarabb tönkremenni?

Figyelt kérdés
Tehát a nők inkább éhen halnak műkörömmel, szép hajjal, szolárium-barnán és kisminkelve, vagy inkább életben maradnak természetesen?

2022. dec. 5. 17:35
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
De lényeg ami lényeg, amíg pörögnek a szépségszalonok, a kocsmák, a dohányipar, addig mindenki fogja be a száját, akik itt válságról papolnak. Fizezésemelés a tanároknak? Korházak fejlesztése? Amíg csillog a haja a nőknek, amíg a pia bűze csak úgy öbleng a férfiak arcából, addig mindenki, aki részese mindennek, halgasson méllyen...
2022. dec. 5. 22:00
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

Mi is titeket a tengernyi hibátokkal együtt 😁 Nem lenne egyszerűbb azt mondani, hogy különbözünk?

Azt viszont nem tartom a tengernyi hibáink egyikének se ha adunk magunkra és megcsináltatjuk a körmünk vagy a hajunk 🤷🏻‍♀️

2022. dec. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy ritka ostoba vagy vagy nagyon jól tudsz provokálni. Több százezer forintot keresek havonta műkörmösként úgyhogy szerencsére van pénzem arra, hogy "csillogjon a hajam". Ha hagynám lenőni akkor attól több pénze lenne az embereknek? 😂😂 Amúgy meg attól még csúnyán az egekbe ugrott a szalonomban a rezsi meg a kaja nekem se lett olcsóbb 🤷‍♀️

Nem is megyek el idén karácsonykor sehova pár napra, ami régebben alap volt. Többet használom a BKV-bérletet és kevesebbet a kocsim. Meg kevesebbet szórok el ruhákra és kozmetikumokra 😅😅

Kicsit lejjebb kellett adnom nekem is, de szerencsére volt miből. Aki meg eddig is nehezebben élt azt most tényleg nagyon tudom sajnálni 😢

2022. dec. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
18%
A körmöket miért nem elég csak levágni?
2022. dec. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

Igen és a hajammal is kevesebb dolgom lenne ha letolnám kopaszra meg a legolcsóbb kínai ruha is melegen tartana télen. Komolyan muszáj ezen ennyit kötekedni ha egy nő szeretné szépre megcsináltatni a körmét?

Amúgy meg nem kötelező senkinek, ha valakinek a natúr tetszik hagyja úgy. Hozzám legalábbis nem jött még senki sírva, hogy a természetes körme tetszik neki de kér 10 ezer forintért egy ilyen ronda körmöt 🤷‍♀️

2022. dec. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
80%
Nyilván te is tudod, de jobban esik incelkedni, mint nyugtázni magadban a választ, aztán álomba sírni magad
2022. dec. 6. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Nem kell azonnal ellenségesnek lenni velem, láthatjátok, egyik választ se pontoztam le, aki ide választ írt, szinte mind jól járt, mert emelkedett a "hasznos válasz" mérlege. Nem vagyok se gonosz, se ostoba. De teljesen megértem az ország vezetőit, és minden gazembert, aki lopja az országot ezek után most már. A tüntetéoseknek sincs semmi értelme, ha mindenki szép ruhákban, és tökéletes insta profilkép kompatibilis külsővel lóbálja a táblákat. Sírnak a kirúgott tanárok miatt, meg hogy nincs fűtés az iskolába. Ha annyira számítana nekik, akkor azt a pénzt, amit maguk piperesítésére költenek, adhatnák a tanároknak. Vagy a korházaknak. És most, hogy ezt a véleményemet kinyilvánítottam, én leszek az égetnivaló hímsoviniszta antikrisztus. Mert álszent világot élünk. Még az se számít, hogy ugyan ezen a véleményen vagyok az alkoholizmus, vagy a dohányhasználat kapcsán. Csak míg utóbbi kettő egy betegség, egy fizikai függőség, így sokkal nehezebb leszokni róla. Míg a szépítkezés csak valamiféle hiúsági kérdés. De nekem a legjobban mégis ez a mérhetetlen álszentség fáj. Ha valaki szép akar lenni, hát lelke rajta. De akkor lássa, és vállalja fel mindennek a negatív oldalát is. A le nem bomló műanyagtermeléstől kezdve, a káros anyagok lefolyón leeresztésén át a thaiföldi gyerekmunkásokon keresztül egyenesen a környezetrombó multik támogatásáig. Ha valaki ezt őszintén felvállalja, hogy része a globális romlásnak, méghozzá egy olyan tényező miatt, tehát a szépség okán, ami a legkisebb mértékig sem mondható létfentartó szükségletnek. Tehát aki büszke rá, hogy szép, legyen arra is büszke, hogy forgatja a bolygóamortizáció fogaskerekeit is ezáltal, masszív részese a végromlás seregének, és akkor legalább őszinte emberként nem kell a karmájának még tovább kopnia. Mert nem ez a legundorítóbb az egészben, hanem az a végtelen álszentség, ami mögé általában bújnak az ilyen emberek...
2022. dec. 6. 14:47
 28/29 A kérdező kommentje:
Ha kevésbé ellenszenves válaszokat kaptam volna, az én mesém is rövidebb lett volna...
2022. dec. 6. 14:53
 29/29 anonim ***** válasza:

A kormány feladata a tanárok bérét rendezni és nem az embereké:) Nehogymár ezért ne menjen el egy fodrászhoz vagy bárhová mert a kormány aztán lemond bármiről is:D Látható.

Nem tudom miféle álszentség az hogy valaki szeretne magára adni nő lévén de képzeld el egyre több férfi is jár kozmetikushoz.Erre varrj gombot.

Ennyi sületlenséget már rég olvastam.A környezetszennyezés pedig nem épp attól nő marha nagy mértékben mert elmegyek levágatni a hajam a fodrászhoz mert nem szeretnék igénytelen,lepukkant külsőt:)

A gyárak aztán nem ártanak a környezetnek.Összeszerelő ország lévén ezt tudni kéne:) Na mindegy,ennek a vitának aztán semmi értelme.

2022. dec. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!