Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is gyalázatosan...

Szerintetek is gyalázatosan viselkedtem a pénztárnál?

Figyelt kérdés

Álltam az amúgy is hosszú sorban a boltban, előttem és utánam is nagyon sok ember, mire végre csak egy ember van előttem.


Viszont Ő minden egyes terméket külön akart lehúztani és külön akart kifizetni, merthogy mindegyikre külön-külön felakar használni egy 10%-os kupont, és volt legalább 15-20 dolog amit ilyen módon megszeretett volna venni.


Már az elején is éreztem, hogy mindjárt felrobbanok, de akkor jött el a holtpontom, amikor kb az 5-6. terméknél, nem fogadta be a kuponját, mert az nem érvényes az akciós termékekre, és hogy Ő akkor nem viszi el, sztornózni kellett, amihez ugye előkell hívni valahonnan egy olyan boltost, aki tud sztornózni.


Na ott felrobbantam, és kifordultam magamból, hogy nem hiszem el, hogy miért kell ennyire szivatni az embereket, hogy már itt várunk mióta, de nem, Ő akkor azt a szájvizet nem viszi el, mert kupon nélkül 1000 forint, kuponnal meg 900 forint, és az nagy összeg, ezért megéri fenntartani a sort, és még ott van a többi szarod, amivel összesen tudsz spórolni így kuponozgatva legalább 2000 forintot, de legalább itt szívunk miattad mindannyian akik mögötted állunk.


Erre a pénztárosok egyből úgy néztek rám, mint egy utolsó szar emberre :D


2022. dec. 10. 21:58
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
Amúgy is nincs erre valami szabályozás, hogy ilyet ne lehessen csinálni?
2022. dec. 10. 21:59
 2/32 anonim ***** válasza:
78%
#1 Mármint hogy ne lehessen hisztizni minden vackon, például azon, hogy mások is vásárolni akarnak? Erre sajnos nincs. Pedig igény lenne rá.
2022. dec. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
84%
Gondolom neki az a 2000 forint is sokat jelentett. Nem volt nyitva egy másik kassza, ahova át tudtál volna menni? Megértem, hogy bosszantó volt kivárni, de annyi minden előfordul, ami miatt várni kell néha a kasszánál, ez sajnos benne van a pakliban. Én ilyenkor átállok egy másik sorba.
2022. dec. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
72%
Miért mit tettél? Azt nem írtad le.
2022. dec. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
89%
#4 De írta: felrobbant. :D Gondolom nem lehetett nagy élmény takarítani utána.
2022. dec. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
81%
😃😃De én a robbanás közben előadott pontos szavakra lennék kíváncsi. Abból lehet ugyanis válaszolni a kérdésre, hogy gyalázatosan viselkedett - e.
2022. dec. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
87%
#5: 😂😂😂
2022. dec. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
86%
Nem kell ilyen miatt hisztizni, megesik.. elkéstél valahonnan? Belehaltál abba a plusz 5 percbe? Persze kellemetlen állni egy sorba, de kár ilyenen dühöngeni.
2022. dec. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
82%

Kérdező

Igen, gyalázatosan viselkedtél, mint egy hisztis óvodás.

Ettől még az előtted levő vásárló sem viselkedett helyesen, hiszen jól tudta hogy sokáig fog tartani a vásárlása amit nem lehet látni és szólnia kellett volna az utána következőknek, hogy sok idő lesz amíg fizet, keressenek inkább egy másik pénztárt ehelyett.

Mindketten hibáztatok.

2022. dec. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
83%
Rossz napod volt. Csak máskor ne projektáld a külvilágra. Magadban rendezd, hogy mégis mitől féltél azokban a pillanatokban. Milyen érzések voltak benned. Hogy más idióta, az nem érzés, azzal másnak nincs dolga. Azt csak te gondolod.
2022. dec. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!