Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is gyalázatosan...

Szerintetek is gyalázatosan viselkedtem a pénztárnál?

Figyelt kérdés

Álltam az amúgy is hosszú sorban a boltban, előttem és utánam is nagyon sok ember, mire végre csak egy ember van előttem.


Viszont Ő minden egyes terméket külön akart lehúztani és külön akart kifizetni, merthogy mindegyikre külön-külön felakar használni egy 10%-os kupont, és volt legalább 15-20 dolog amit ilyen módon megszeretett volna venni.


Már az elején is éreztem, hogy mindjárt felrobbanok, de akkor jött el a holtpontom, amikor kb az 5-6. terméknél, nem fogadta be a kuponját, mert az nem érvényes az akciós termékekre, és hogy Ő akkor nem viszi el, sztornózni kellett, amihez ugye előkell hívni valahonnan egy olyan boltost, aki tud sztornózni.


Na ott felrobbantam, és kifordultam magamból, hogy nem hiszem el, hogy miért kell ennyire szivatni az embereket, hogy már itt várunk mióta, de nem, Ő akkor azt a szájvizet nem viszi el, mert kupon nélkül 1000 forint, kuponnal meg 900 forint, és az nagy összeg, ezért megéri fenntartani a sort, és még ott van a többi szarod, amivel összesen tudsz spórolni így kuponozgatva legalább 2000 forintot, de legalább itt szívunk miattad mindannyian akik mögötted állunk.


Erre a pénztárosok egyből úgy néztek rám, mint egy utolsó szar emberre :D


2022. dec. 10. 21:58
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
85%
szerintem is eléggé sántít a sztori, vagy egy mesedélután eredménye a dolog, vagy a kérdező tényleg kifogott egy matematikában nem túl jártas embert, aki nem tudja, hogy ha egyszerre húzzák le a 20000 Ft értékű termékeket, akkor a végére a kedvezmény ugyanúgy 2000 Ft lesz, és nem kell egyesével kínlódni vele 😅
2022. dec. 11. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
33%
Kerdezo igazad van. En ilyenkor odab.szom a kosarat afokdre es kisetalok es vasarolok mashol .
2022. dec. 11. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
89%
Ahogy látom, itt nem csak a kérdező egy túlfrusztrált idióta.
2022. dec. 11. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
26%
Mindenben igazad van kérdező, ne hallgass a sok selejtesre akik még téged akarnak furcsának beállítani. Külön kasszát az ilyenekre, ez lenne a kulturált megoldás. Mint ahogy pl. a postán, aki monopol szolgáltató, sem engedném, hogy a levelet, csomagot feladó ablakoknál szerencsejátékot játszhassanak a barik. Mikor én a levelemet kell feladjam ne kelljen már más totólottó meg sorsjegy válogatására várnom, felháborító, hogy ott kaszinóznak előttem ahol a postai szolgáltatást vagyok kénytelen intézni és nem tudok más szolgáltatóhoz menni ha nem tetszik.
2022. dec. 11. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
77%

24-es!

Akkor lenne igazad, ha lenne külön kassza a kuponosoknak. De nincs, egyelőre ott tud fizetni, ahol a többiek.

2022. dec. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem volt éppen halaszthatatlan dolgod,akkor lehet,hogy frusztráló,de emiatt nem fontos balhézni.
2022. dec. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
71%
Nem vagy emberek közé való. Ha ennyi türelmed nincsen, vásárolj online. Nincs zavaróbb, mint egy hepciáskodó bar*m a kasszánál, aki azt hiszi, hogy csak őt kell kiszolgálni, miatta mindenki kapkodjon, az ő idejét senki ne pocsékolja. Azt hiszed másnak nem a saját vásárlása a legfontosabb?
2022. dec. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
63%
Tényleg egy utolsó szar vagy, de látom büszke vagy rá, szóval mi is a kérdés?
2022. dec. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem fogom megérteni egyébként, hogy az emberek hova sietnek ennyire. A buszra szállásnál is majdnem fellökik egymást és teljes testtel az előttük lévőre tapadnak mert "úristen, szálljunk fel minél előbb, világvége lesz ha 10 mp-vel később szállunk fel". A boltban, postánál ugyanez. Az utakon mindenki megy mint a meszes hogy 10 perccel előbb hazaérjen. Komolyan, milyen halaszthatatlan dolga van az embereknek minden áldott nap, hogy 5-10 perc miatt a teljes idegösszeroppanás határára kerülnek?
2022. dec. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%

#16: " Benedek Elek gyűjtés"


:-D :-D :-D


Frappáns kifejezés! Grat. :)

2022. dec. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!