Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez a Wednesday karakter most...

Ez a Wednesday karakter most a figyelemhiányos tinicsajok új bálványa lett?

Figyelt kérdés
Tudjátok, van egy csomó ilyen kamudepressziós kiscsaj. Ilyen "ellenem a világ, senki nem ért meg és még anyámék sem szeretnek" típusból. Most nekik ez a sorozat lett az új trend? Majd farsangkor beöltöznek Wednesday jelmezbe? Vagy mitől vannak ennyire belebxzulva ebbe a karakterbe?
2022. dec. 16. 23:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem minden kiscsaj úgy éri, hogy "jaj de jó végre egy karakter, aki olyan MINT ÉN", mint a sötétbőrű Ariel. Meg most e sorozat miatt népszerű meg elfogadott/menő lesz ez a leszarom stílus meg jajj ellenem a világ. Szóval jah, most ez egy új trend lesz, mint amikor mindenki emos volt vagy rapper stílusos.
2022. dec. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%

Én már pár évtizeddel elmúltam tininek lenni, de engem is egészen elvarazsolt ez a sorozat, pedig még a sorozatokat is utálom!


De ez így együtt, valahogy a zenéjevel együtt, meg az életvidám vérfarkas barátnőjével együtt engem is odaszegezett a tv elé.

2022. dec. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%
Miatta jutott eszembe, hogy biszexuális lehetek.
2022. dec. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%

Most nekik ez a sorozat lett az új trend? Majd farsangkor beöltöznek Wednesday jelmezbe?


Mert erős jellem és ez tetszik nekik, ez a divat. Anno viszkisnek öltöztek be, meg dahmernek. Nagy szám volt mindegyik, a kisgyerek ezeket tartja menőnek, érdekesnek. Szerintem független attól, hogy kamudepis vagy sem.

Amúgy meg a kamudepi nem ilyen egyszerű.

2022. dec. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
18%
Neked miért számít, hogy a tinicsajok mit csinálnak? Felnőtt emberként komolyan nincs jobb dolgod, mint kislányok trendjein csámcsogni, és utálkozó kérdéseket írni róluk egy anonim fórumra? Az komoly, baszki... Egyébként Wednesday egy ősrégi karakter, akinek mindig ilyen volt a személyisége, mindig ezt képviselte, és az ezzel azonosulni tudó emberek mindig szerették. Ne állítsunk be egy klasszikust úgy, mint egy modern trendet, az ég szerelmére.
2022. dec. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%

Wednesday pont az a karakter, aki sz@rik rá, hogy a világ mit gondol róla, sőt, élvezi, hogy az ostoba nagyátlag nem érti a a reakcióit, éppen ezért még rá is tesz egy lapáttal. 😄


Nem újdonság számomra az Addams Family. Sőt, jómagam is egészen hasonló kinézetű, fiatal dark nő vagyok, aki évek óta a post-punk zene éltet.

Sok olyan közösségben megfordultam, ahol 2, 5, sőt 15 éve is teljesen bevett volt, ha valaki úgy öltözködik és sminkel, mintha Wednesday Addams alteregója lenne.


A divatmajmok pedig azok a létformák, akik akkor is ráugranának a legújabb trendre, ha az bohóc jelmez lenne piros műorral.

Nem mondom, hogy nem frusztrál, amikor egy általam kedvelt dolog hirtelen a pózerkedő tinik új státusszimbóluma lesz, de csak abban reménykedek, hogy ez is mielőbb lecseng, és megmarad azoknak, akik valóban szeretik ezt a fajta elvont, groteszk világot. Emlékszem, az új Szörnyella film után a felemás színű haj lett nagy trend a kiscsajok körében.

De nézzük a jó oldalát: egy pár hónapig költséghatékonyabb forrásokból is szerezhetek vagány fehér galléros fekete felsőket és ruhákat. 😂

2022. dec. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
23%

jujj de fáj valakinek, hogy a fiatal lányok valamiben az örömüket lelik...


Menjél és nézzél inkább videókat a jokerről, pókemberről vagy valamelyik instagramos alfamacso testépítőről, vagy nem tudom hogy éppen mi a trendike a kisfiúk körében.

2022. dec. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
81%
Egyébként annyira üvölt a kérdésedről hogy a sorozatot sem láttad, csak hallottál róla, meg hogy népszerű, és megláttad a lehetőséget az utálkozásra. Majd megpróbáltad mindezt kivetíteni egy viszonylag utált csoportra, hogy egyet is értsünk veled. Hihetetlen, hogy emberek képesek ezt élvezni... Komolyan, nincs jobb dolgod? Bármi? Csak mert a sorozat az ELLENTÉTE mindennek, amit leírtál. Pontosan az az üzenete, hogy Wednesday megtanulja beengedni az embereket, bízni bennük, és értékelni a szeretüket (többek között a szülei szeretetét) és rájön, hogy ha nyit a világ felé, ő is boldogabb lesz. Rohadtul nem azt az üzetenet képviseli, hogy "jaj engem senki se ért meg és mindenki utál".
2022. dec. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
29%

Én imádom ezeket a válogatásokat: https://www.youtube.com/watch?v=aGrBI5iICK8


Csak kár, hogy pont télen jött be, mert így nem láthatok az utcán ilyen stílusú csajokat. :(

2022. dec. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
82%

Felnőttként mondom hogy nekem is nagyon tetszett a sorozat, és Wednesday karakterével sem volt semmi bajom:)

Egyébként nem igazán hiszem hogy Wednesday a "kamudepressziósok" bálványa lehetne, eleve nem egy depressziós lányt játszik. Attól hogy feketét hord még nem lesz egyből pszichiátriai beteg is. Magánakvaló és társaságkerülő talán, de nekem nem tűnt úgy mintha depressziós lenne. A sorozat végére meg konkrétan egy egész kis baráti köre lett, és egy nagyon pozitív irányba ment el a karakterfejlődése is.

Egyébként, az embereket mindig is lekötötte az Addams Family, mind az eredeti sorozat mind a feldolgozások nagyon népszerűek voltak, széleskörben is. Egyik részről a kicsivel sötétebb humor és látvány volt az ami lekötötte az embereket, másik részről a családtagok és a család működése volt az ami miatt felkapottabb lett. Ha megnézel más sorozatokat, mondjuk a Rém Rendes családot akkor látod hogy a szülők házassága gyakorlatilag haldoklik, és a sorozat is abból sajtolja ki a poénokat hogy hogy utálják a másikat.

Ironikusan, az Addams Family volt az egyik olyan sorozat ahol egy teljesen egészséges és működő családot mutattak be. Ha körbeolvasgatsz akkor látod hogy a nézők nagy része megemlíti ezt.

Ezek után meg nem csoda ha befutott a Wednesday is, én is azért kezdtem el nézni mert már láttam az összes létező Addams Family részt és filmeket is, így kíváncsi lettem ez milyen lesz:) És nem is bántam meg.

2022. dec. 17. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!