Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez a Wednesday karakter most...

Ez a Wednesday karakter most a figyelemhiányos tinicsajok új bálványa lett?

Figyelt kérdés
Tudjátok, van egy csomó ilyen kamudepressziós kiscsaj. Ilyen "ellenem a világ, senki nem ért meg és még anyámék sem szeretnek" típusból. Most nekik ez a sorozat lett az új trend? Majd farsangkor beöltöznek Wednesday jelmezbe? Vagy mitől vannak ennyire belebxzulva ebbe a karakterbe?
2022. dec. 16. 23:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
63%

Én csak a Tiktok zenés változata miatt néztem meg ezt a sorozatot.


"Dance with ur hands, hands, hands"


Viszont tetszett a sorozat :)

2022. dec. 17. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
65%

Az egykori Szomszédokból Taki bácsi bölcs szavaival fogok reagálni a meglátásodra:

"Ez így van. De ez nem a mi dolgunk."

^_^

2022. dec. 17. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
39%
Kb ja. Elkezdtem nezni mert annyira toltak h jo. Hat a csaj se nagy szam...meghat eleg tinilany sorozat. Mar kinottem meg lany se vagyok
2022. dec. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Jazmin_12 ***** válasza:
100%
Nekem egyáltalán nem tetszik. Ha ismeri valaki az Addams családot, akkor tudja hogy Wednesday-nek van egy hülye története ami a depis 12-14 évesek kedvence.
2023. jan. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Én 40 éves fószer vagyok. (Mielőtt valaki felhozza, nem, nem vagyok pedofil.) Nekem nagyon bejött az egész sorozat és Wednesday személyisége, karaktere is nagyon szimpatikus. Nagyon várom a következő évadot is, biztos, hogy nézni fogom! :) Az előzményt (Addams Family) viszont egyáltalán nem ismerem. Így talán jobb is, hogy nincs mivel összehasonlítanom.
2023. ápr. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!