Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha INFP vagyok, akkor egyedül...

Ha INFP vagyok, akkor egyedül fogok meghalni?

Figyelt kérdés

Nagyon nehezen alakítok ki új kapcsolatokat, legyen szó barátságról, vagy szerelemről.

Nem gondolnám, hogy kiállhatatlan személyiségem lenne, vagy rossz barát lennék, könnyen kijövök az emberekkel, ha munka vagy valami miatt összekerülök valakivel, de szinte csak ilyen "érdek" kapcsolataim vannak. Vannak barátaim az egyetemen, de azon kivűl nincsenek közös programjaim, jól elbeszélgetek a munkahelyemen mindenkivel, de azon kívül semmi közös program.

Egyetlen olyan barátom van, akivel nem köt össze semmi ilyesmi "érdek" és napi szinten tartjuk a kapcsolatot, néha van közös programunk, de ez az utobbi pár évben ilyen évi 1-2 alkalom, szóval ezt se mondanám igaz barátságnak sajnos.

Párkapcsolat téren pedig szinte teljesen meg vagyok lőve. Férfiként nekem kéne kezdeményezni, de ez borzalmasan nehezen megy az introvertáltságom miatt. Interneten próbálkozok jelenleg, nem sok sikerrel. Néha ráveszem magam, hogy ráirjak valakire, olyankor 90%ban válaszolnak is, de csak nagyon nagyon ritkán jut el a dolog találkozóig.

Volt már kapcsolatom, de annak mindig az lett a vége, hogy megcsaltak. Nem vagyok az a tipikus ellenőrizgetős tipus, mellettem bármit lehet csinálni, velem bármit meg lehet tenni, annyi, hogy utánna kizárom az illetőt az életemből.

Nincsen bajom az egyedülléttel, haladok az életemmel, mindig le tudom kötni magam, bőven van mit csinálnom, és elis boldogulok egyedül, ugyanakkor mélyen legbelül még mindig vágynék valódi emberi kapcsolatokra.

Őszintén, néha picit félek, hogy ez már így marad, és ezután is egyedül leszek, ahogy mindigis voltam.



#egyedül #INFP #Ha van valakim akkor is egyedül érzem magam, mert senki nem tud rólam semmit
2022. dec. 23. 22:50
 1/5 anonim válasza:
81%
Ne keseredj el, eddig minden párom introvertált volt (én vagyok a nő), és mégis fel tudtak szedni, valamint ez sose okozott semmilyen gondot. Ha alapjáraton kellemes a jellemed, és szereted az idődet társaságban tölteni (mivel felmerült ez a kérdés, gyanítom nem vagy 100%-ig magányos farkas típus), akkor nem látok semmi megoldhatatlan nehézséget. Amit tudnék tanácsolni, hogy próbáld azokat az embereket közelebb engedni, akik már nyitottak feléd valami, akár csak munka/egyetem miatt. Esetleg hívd el őket kávézni, ebédeljetek együtt, és meglásd hamar összebarátkoztok, ha egyébként tényleg minden rendben
2022. dec. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%

Találsz egy INFJ-t és jól ellesztek.

Ő még jobban megszenvedte ezeket.

2022. dec. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%
Bro én egy INTJ vagyok, átérzem csak én le is szarom.
2022. dec. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#2 jól eltalálta, én az vagyok, hát elég nehezen jött össze a dolog, azt nem tudom hogy barátnőm milyen személyiségű ilyen téren, sose töltötte még ki a tesztet, de igazából nem is számít 😁
2022. dec. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Helló, én is INFP-s vagyok. Nem kell erőltetni semmit, "ügyek" mentén tudunk kapcsolódni másokhoz. Ha ez megvan, megvan minden, tapasztalatból mondom. Ha van kedved, beszélgethetünk.
2023. jan. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!