Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Tényleg egyedül fogok meghalni?

Kis István Balázs kérdése:

Tényleg egyedül fogok meghalni?

Figyelt kérdés
Van egy mentális betegségem és azóta fogynak el a barátaim pedig nem mutatom ki. Illetve gyógyszerrel stabilan tartható. Na de. Én nem akarok egyedül maradni. Most fogok elmenni dolgozni és mellette tanulni fogok. Már 1 éve hogy lett egy betegségem. Amiből valószínűleg sose gyógyulok meg.
2018. jún. 8. 09:43
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
ha nem teszel azért, hogy ne így legyen, akkor valószínűleg igen
2018. jún. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%
Sajnos előfordulhat. Most valami vigasztalót kellene írnom, de nem tudok. Az a tapasztalat, hogy még a teljesen egészséges emberek is nehezen, vagy sehogy nem találnak párt, nemhogy a mentális betegek.
2018. jún. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Attól még találhatsz párt, ha gyógyszerrel a betegség tünetmentesen tartható.
2018. jún. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi az a betegség?
2018. jún. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem pl évekig elég erős OCD-m volt, mégis nagyon kevesen tudták csak ezt, és senki sem mondta volna meg kívülről, hogy amúgy mennyit szenvedek tőle. Illetve úgymond még segített is ha emberek között voltam például.
2018. jún. 9. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amint írod, most kerülsz egy rakat új ember közé. Indulj neki úgy, hogy ez nem véletlen. Senki sem tökéletes, van lehetőség egymás kiegészítésének is lenni. Feladni sosem kell, csak felismerni, miben kell még fejlődni a siker érdekében.
2018. jún. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
0%
Ha ez vigasztal, mind egyedül halunk meg, még ha egyszerre is...
2018. júl. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!