Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális dolog az,hogy elköltö...

Normális dolog az,hogy elköltöztem otthonról,és abszolút nem érdekel a karácsony?

Figyelt kérdés
Három hónapja költöztem el a páromhoz, egy felújításra váró, vályogházba és csinálgatom, ahogy tudom, az anyósommal együtt..de semmi sem olyan,mint amilyennek lennie kellene. Mivel a párom itt nem nagyon ügyködik semmit, minden rám hárul, az asztalhoz meg csak odaül mint a kis óvodás, várva az ételt. Nem találok semerre szépséget a házban, bármerre is nézek, mert olyan mintha a három hónap alatt semmi sem készült volna meg.Nem tetszenek a falak, és ahogy az egészet összecsapták, addig amíg ide nem költöztem. Ha szóvá teszem ezt,akkor hisztis vagyok, vagy azt mondják majd megkészül,csak legyek türelmes. Otthon karácsony táján, édesanyámmal összedolgozva pussz-passzba vágtunk mindent, itt meg olyan mintha senki sem segítene, és csak szolgálónak érzem magam. Nem érzek késztetést még arra sem,hogy főzzek annak, aki nem veszi ki a részét a ház csinálgatásából. Nem tudom magamban legyűrni ezt az érzést, és emiatt rengeteg a vita köztünk. Mit tudok tenni?Sokkal szívesebben lennék otthon,egy szép házban, a szüleimmel, mint itt.
2022. dec. 24. 08:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
50%

nehogy már te legyél felháborodva b+. Egy lúzerrel élsz, aki a végtelenségig kihasznál mint egy rabszolgát. mindezt egy poshadvány disznóólban teszi.


Miért küzdesz? itt nincs miért küzdeni.



Inkább a szemedet nyisd ki és hagyd el minél előbb.. sz@rba se vesz, ha nem tűnt volna még fel neked.

2022. dec. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
A trágár s egyben kioktató stílusod téged minősít, senki mást. Azért kellemes ünnepeket neked.
2022. dec. 24. 09:48
 13/17 anonim ***** válasza:
Minek éltek együtt, ha ennyire más elképzelésetek van az életről? Világos, hogy nem illetek össe.
2022. dec. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
55%
A helyzet az, hogy a kollégák a valóságot prezentálták, az adott valósághoz illő színvonalon. Tényleg kb úgy érzem a helyzeted, ahogy a 11-es leírta, és ez nem a te hibád. A te hibád, hogy ebben benne maradsz még egy percnél tovább.
2022. dec. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
35%
Ráadásul a TE leírásod alapján válaszolunk... fura vagy amúgy. És furán is fogalmazol. Nincs olyan, hogy "megkészül", csak "elkészül".
2022. dec. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
54%

"Sokkal szívesebben lennék otthon,egy szép házban, a szüleimmel, mint itt."


... sok cuccod van, és szeretnéd, ha segítenénk csomagolni? Ez a kérdésed utolsó sora, és leírtad benne a megoldást is, ennél jobb válaszra nincs szükséged. Három havi együttélés után még sűrű rózsaszín ködnek kellene lennie, de nálad ez nem úgy tűnik. Akivel nem érzed jól magad, az nem a te párod.

2022. dec. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
42%

Örök érvényű igazság, hogy sose költözz rosszabb körülmények közé, mint amilyenben régebben laktál!

Tehát ha a szüleiddel éltél egy bizonyos színvonalon, akkor sose fog jó érzéssel eltölteni ha rosszabb körülmények vesznek körül az új lakhelyeden.

Más dolog az ha valamit ketten felújítanak, dolgoznak, tesznek érte mindketten, és más dolog az, ha csak az egyik fél küzd a napi teendőkkel a másik meg sz@rik az egészbe.

Én is azt mondom, ha nem látod a javulást, pozitív irányú előre haladást a kapcsolatodban, akkor költözz inkább vissza a szüleidhez, és a pénzt vagy időt "saját magadba invesztáld". Nincs értelme folyamatosan az árral szembe úszni, mert egyszer elfáradsz és lesüllyedsz a mélyre.

2022. dec. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!