Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ennyire utálatosak az...

Miért ennyire utálatosak az emberek?

Figyelt kérdés
A skizofrén párommal babát tervezünk. Emiatt sokat savaznak minket az emberek, hogy felelőtlenek, önzőek vagyunk, el fogják venni tőlünk a gyereket stb. Egy egészséges embernek is születhet beteg gyereke, és fordítva. Szerintem jogunk van normális életet élni mint a többi ember.

2022. dec. 24. 10:12
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
75%
Leírták már,önzők vagytok,ha nekem lenne valami betegség amit lehetséges lenne átadni a gyerekemnek,akkor örökbefogadnék,azzal még jót is cselekedsz,de hát nem,"az én vérem kell az enyéééém"
2022. dec. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
78%

Van gyerekkori skizofrén ismerősöm(férfi vagyok és ő is)Egy-egy találkozásnál a testi épségem is veszélyben volt,mikor paranoid téveszmék gyötörték,s erősen agresszívvá vált.Azóta mondjuk szed gyógyszereket,és egy szociális otthonban él.Gyógyszeres kezeléssel együtt egészen egyben van,egy kicsit furcsa dolgai vannak,de nem agresszív,lehet vele beszélgetni.Édesanyja skizofrén volt,ennyit tudok a betegsége családi hátteréről.Mondjuk az életkörülményei is elég sivárok voltak(szegénység,kábítószeres periódus,társas elszigeteltség)és biztos,hogy ezek is beletettek egy jó adagot az egészbe.

Kérdező,mérlegeljetek.Ennyit azért hozzátennék.Ítélkezni nem akarok fölöttetek.Mindenki megszületik,akinek meg kell születnie.Akárhogy is döntötök,kívánom a legjobbakat nektek!

2022. dec. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
80%
Barátnőm skizofrén. Szedi a gyógyszereket, de még így se bíznék rá egy gyereket.
2022. dec. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

"Barátnőm skizofrén. Szedi a gyógyszereket, de még így se bíznék rá egy gyereket."


Előfordult, hogy nem szedte a gyógyszereit, vagy még amellett is tévképzetei voltak?


Nekünk még meg kell beszéljük a pszichiáterrel, hogy legyen, mert a jelenlegi gyógyszerei mellett nem vállalhat gyereket.

2022. dec. 24. 13:49
 15/24 anonim ***** válasza:
72%
A skizofrénia az egyik legkomolyabb mentális betegség ami gyógyíthatatlan. Én ismerek egy lányt, még főzni sem engedi az anyja.
2022. dec. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
77%
#14 tehat annyira gyogyszerezni kell, hogy gyereket se vallalhat, de ti mindenkeppen ragaszkodtok hozza hogy plusz egy embernek tegyetek tonkre az eletet egy mentalis beteg szulo altal. Es nyilvan mindenki mas az 'utalatos', nem ti vagytok teljesen elrugaszkodva a valosagtol, ugye?
2022. dec. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
27%
Mert magyarország
2022. dec. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

"Mert magyarország"


Igen, sajnos észrevettem én is, hogy itt minden téren elmaradottabbak az emberek.

2022. dec. 26. 18:52
 19/24 anonim ***** válasza:
83%
Nem nevezném elmaradottságnak azt, hogy felhívják a figyelmet az önző meggondolatlanságotokra.
2022. dec. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
86%
Ti vagytok elmaradottak, hogy a szaporodási ösztönötök fontosabb, mint az ész érvek. Gratulálok, csodálatos élet vár a gyerekre.
2022. dec. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!