Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Észrevettem hogy?

Észrevettem hogy?

Figyelt kérdés
Nem egyszer észrevettem már hogy az egyik ismerősöm az én jelenlétembe az egyik kezét a nadrág zsebébe rakja és gondolom a farkát fogdossa zsebben keresztül. Látom amit látok, szóval ezt nem tudom nem észrevenni. Illetve van mikor a keze is arrafelé téved. Pl mikor vezet, egy kézzel fogja a kormányt és akkor is a keze a farkánál van. Nehéz ezt bemesélni. De mint írtam a legszembetűnőbb a nadrág zsebébe rakott kéz. És akkor is látni lehetett azt hogy pont oda ér. Mit jelent? Tudom h megakar bszni meg ilyesmi kijelentések jönnek, de nem erre vagyok kíváncsi. Ti miért csináljátok? Áll a farkasok az illető jelenlétében? Vagy mi? Mert nem hiszem hogy ez az ismerős az én jelenlétemen kívűl csinálná. És mégegyszer mondom nehéz ezt beképzelni. A szex téma se érdekel válasznak. Tehát a kérdés az, hogy nadrág zsebben keresztül oda nyultok? Oda szoktatok nyúlni férfiak? Ha igen, akkor élla farkatok? Vagy csak unalombol? Erre válaszoljatok.

2022. dec. 25. 09:01
1 2 3 4
 1/40 A kérdező kommentje:
Farkasok=Farkatok* átírta a teló
2022. dec. 25. 09:02
 2/40 Noren1989 ***** válasza:
92%

Nekem pl mostansàg sokszor megesik, h felhúzódik a fitymesz, kidörzsöli a naci és képtelen vagyok merevedés nélkül megúszni.


Illetve ennyi erővel lehet még nàla nemi betegség, rüh, tetű tünete is.

2022. dec. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
Nem hiszem
2022. dec. 25. 09:16
 4/40 anonim ***** válasza:
92%

A munkatársam egész nap csinálja

Már többen rászóltunk mert baromi irritáló egesznap ezt nézni..

Megszokásból csinálja

Néha viszket neki, megigazítja ahogy ő mondta

De inkább egy rossz szokás

2022. dec. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
73%

Én csak akkor szoktam, amikor épp kényelmetlenül áll, és nincs a közelben mosdó, ahol meg tudnám “igazítani”.

Nadrágon keresztül pedig nem annyira feltűnő, mintha konkrétan a nadrágba nyúlnák. - de ez csak én vagyok.

2022. dec. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:

Jó de ez sima melegitőben van, van mikor ül akkor is az egyik kezét zsebre rakja és tuti hogy a zsebén keresztül a fszát fogja

...

2022. dec. 25. 09:19
 7/40 A kérdező kommentje:
Hát ez csak az én jelenlétembe teszi. A többi ismerősnél nem teszi ezt mert megkérdeztem tőlük.... Hogy ők mit láttak nála. És ő nála ezt nem csinálja
2022. dec. 25. 09:21
 8/40 anonim ***** válasza:
92%

Érdekes ez a kérdés mert gyakorlatilag minden ártatlan válaszlehetőséget kizársz, eldöntötted magadban hogy rád és csakis rád recskázik (mert máshol tuti nem csinálja mikor nem vagy ott pedig nem látod mit csinál máskor...)

Innentől meg is válaszoltad a kérdésed, pedig szerintem is rossz szokás. Én is szoktam igazgatni mert viszket, kényelmetlenül áll stb.

2022. dec. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
72%
Hát ez mondjuk eléggé gusztustalan, de túl sok mindent nem tudsz vele csinálni, ha nem akarod megsérteni. Én a saját családomból ismerek ilyen embert, és inkább elkerülöm, mert nem szándékozom megkínálni a fél órája elfogyasztott ebédemmel.
2022. dec. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:
#8 dehogy döntöttem el, de egyszerűen látom hogy miről van szó. Azt sem mondtam hogy rám recskázik.... Csak azt hogy ez miért teszik a férfiak? Már aki csinálja. Zsebre rakja a nadrág zsebébe a kezét, és a zsebén keresztül a farkát fogdossa (ülve is).....
2022. dec. 25. 09:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!