Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak? Hogy menjek ki...

Mit csináljak? Hogy menjek ki az osztályból, hogy látom ezt a fiút egy másik lánynak oldalán? Lehetek még a legjobb barátnőmmel barátok?

Figyelt kérdés
Tetszett nekem egy fiú. Tudtam, hogy egy másik lánynak is tetszik az osztályból.Ebbe az a legrosszabb, hogy ez a másik lány beleavatta ebbe a legjobb barátnőmet.Aki erről egy szót sem szólt. Egyszer csak közli velem,hogy járnak.( a legjobb barátnőm tudta,hogy tetszik nekem ez a fiú.)
2015. febr. 26. 04:01
 1/3 anonim ***** válasza:
10%
-hú de gyerekes vagyol,majdnem mint egy ovodás
2015. febr. 26. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bocs másodikos vagyok! lehetek gyerekes nem?
2015. febr. 26. 06:17
 3/3 anonim ***** válasza:

Gondolom, te fél lépést sem tettél azért, hogy veled járjon az a fiú. Csak vártad, hogy a sült galamb a szádba repüljön.

Tudod, attól, mert neked "tetszik" valaki, még nem fog az egész világ a te kívánságaid szerint alakulni.

És hogy menj ki az osztályból? Mindenek előtt állj fel! Aztán helyezd előre a jobb lábadat, és helyezd rá a testsúlyodat! Majd helyezd a jobb lábad elé a bal lábadat, és így tovább!

2015. febr. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!