Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sok lánynak miért fáj az, ha...

Sok lánynak miért fáj az, ha egy másik lány szőrös?

Figyelt kérdés
Rosszindulat, pofák vágása, cikizés vagy hát mögötti áskálódás. Miért zavarja őket ennyire? Irigyek hogy nem mindenki követi a divatot?

2022. dec. 27. 17:10
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

Bárcsak mások is ilyen normálisok lennének mint Ti! ❤

Sok gonosz és rosszindulatú ember van aki másokat bánt ha valaki nem olyan mint az átlag.

2022. dec. 27. 17:45
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

Sajnalom, hogy sok ilyen emberrel találkozol.

Esetleg te vagy az, akit bántanak ezzel?

2022. dec. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyáltalán nem zavar, csinálják azt, amit csak szeretnének. Mi közöm van hozzá? Nem nekem kell, hogy tetsszenem, hanem maguknak, meg max a párjuknak. Egyébként nagyon jól tudom, mekkora szenvedés a borotválkozás, én még szerencsés vagyok mert találtam egy borotválkozás utáni olajat aminek hála nem vagyok kippatogva minden centin. De van aki nem ilyen szerencsés, semmi nem használ neki, és az egész teste ég, viszket, és csúnya is ahogy kipattog. Arról meg ne is beszéljünk mikor kínosan jógázni kell a kádban, hogy minden területet elérjünk, ami közben garantált, hogy legalább 1x megvágjuk magunkat 😁 Ha valaki nem akarja ezt átélni hát én teljességgel megértem.
2022. dec. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
0%

Ha úgy szőrös, hogy utcán nem látszik, az kit érdekel, szerintem kb mindenki gyakran szőrös télen.

Ha utcán is látszik, az már szerintem gázabb, valahogy olyan, mintha nem mutatna elég tiszteletet, a mosdatlansághoz hasonló. Egy tiszta, de rongyos, pecsétes, lyukas ruházat sem egészségtelen, mégis tiszteletlenség olyanban mutatkozni.

2022. dec. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
94%
#7 Ez egyáltalán nem "természetes, alap dolog". Ez csak és kizárólag azért létezik, mert a nőktől el volt várva, hogy minden másodpercben, minden mozdulatukkal imponáljanak a férfiaknak. A drágalátos férfiaknak pedig az tetszett/tetszik, ha egy nő minél fiatalabbnak néz ki (az egyetlenek akiknek nem szőrös a testük a kisgyerekek), emiatt kell ránctalanítani, meg mellfeszesítő krémet használni, meg a jóég tudja még, mit nem. Mert a nőktől el van várva, hogy nézzenek ki úgy, mint a kiskamaszok, és ezáltal imponáljanak a férfiaknak. De hozzáteszem ugyenez jelen van a másik nemnél is, csak ott meg próbáltak/próbálnak minél idősebbnek kinézni, és úgy viselkedni, gondolkodni, mert egész életükben azt súlykolják a fiúkba, hogy "te még csak egy zöldfölű kisfiú vagy, mit tudsz te!" Ez kicsit sem természetes, sokkal inkább beteges, és örülök, hogy szépen lassan kezd kihalni a társadalomból.
2022. dec. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
0%
Engem nőként mindig is zavart a szőr, anélkül, hogy bárki rámerőltette volna, már a kamaszkor kezdetén. Egyszerűen nem szép na. Nem véletlen, hogy kialakult a leszedése.
2022. dec. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
4%

#15

Nemhiába a nők a szebbik nem. De egyre jobban igaz azaz állítás, hogy a nők egyre jobban elférfiasodnak, a férfiak meg egyre jobban elnőiesednek.

Az itt leírt válaszokból is látszik, hogy a nők feladják önmagukat, nőies szépségük egy részét és inkább maradnak szőrösek, mint a férfiak.

2022. dec. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
88%
#17 De baszki a testszőrzet a női test (pontosabban az emberi test) alapvető, természetes része, ugyanúgy, mint a fülünk, vagy a mellünk, vagy bármi más. Ez olyan, mintha valaki kitalálná, hogy a fülcimpa nem nőies, és minden nő levágná, aztán lassan elfogadnánk, hogy a fülcimpát márpedig egy nőnek le kell vágni, mi az hogy valaki nem úristen. Ez pontosan ugyanaz.
2022. dec. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
4%

#18

Persze, az ember szőrös, de ma már abban a világban élünk, ahol a nőktől már-már elvárják, hogy ne legyenek szőrösek, változik a világ. Miért nem lehet ezt megérteni és vele együtt változni? Nem a kőkorszakban, vagy valamelyik bennszülött törzsben élünk, ahol az volt/van a 100%-ban természetes, hogy mindenki meztelen volt tetőtöl talpig szőrösen.

2022. dec. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
91%
#19 Mert rohadtul elcseszett, hogy társadalmi szinten a felnőtt női test helyett a kislányok teste a szépségideál. Mert nekik nincs testszőrzetük. Ez beteg, ennek nem így kellene lennie.
2022. dec. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!