Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Minden ember ilyen érzelgős?

Minden ember ilyen érzelgős?

Figyelt kérdés
Egy fórumon vagyok fent ahol töltenek fel megrázó dolgokat. Szándékos sokkolásra megy ki az egész, tehát akik ott vannak azok tudják mire számíthatnak, de néha kerülnek fel dolgok amiken a többség még ígyis kiborul. Ha meg én odaírom amit gondolok, megmondom az igazat, sokan kiutálnak emiatt.

2022. dec. 28. 10:50
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Példa?
2022. dec. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Töltöttek fel képet egy brazil streamer lányról (már nem élt) erre írtam, hogy "Szép lány." lepontoztak.


Tegnap valaki rakott fel egy videót amiben egy élettelen nőt fogdostak, azon már tényleg mindenki kiakadt, végül le is szedték.


Az ilyenek miért néznek fel ezekre az oldalakra, ha zavarja őket?

2022. dec. 28. 11:14
 3/9 anonim ***** válasza:
33%
Nem, pl facebookon benne vagyok az "is that a decomp stain?" csoportban. Mindig tesznek fel képeket hullákról. Felpuffadt vizihullákról, ágyban lebomlott hulla mit hagyott maga után stb. Nem szoktak rinyálni a kommentekben, inkább kérnek több képet, infót az esetekről, viccelődnek.
2022. dec. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én Redditen vagyok, r/eyeblech-ben. Ott is viccelődnek az emberek, de ha valami komolyat látnak, ami megborítja a kis lelküket, kiakadnak. Bianca Devins képére is felháborodtak, pedig gyönyörű az a lány.
2022. dec. 28. 11:23
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Tudtad, hogy az a lány már nem él, akinek a képe alá odaírtad, hogy szép lány?
2022. dec. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nyilván, hiszen egyértelmű volt.
2022. dec. 28. 11:30
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

És akkor az emberek az érzelgősek, ahogy írod.

Én inkább téged tartalak érzéketlennek, aki szándékosan írta be, hogy szép lány. Mintha nem tudnád, hogy nem él. Provokáltad őket.

Ennyi a gondolatom.

2022. dec. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Így belegondolva igazad van, provokációnak, vagy trollkodásnak vélhették, nekem akkor is tetszett.
2022. dec. 28. 11:39
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Sötét, aberrált, beteg dolog ilyen fórumokat létrehozni és működtetni.
2023. jan. 26. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!