Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miben van lemaradva az akinek...

Miben van lemaradva az akinek még nem volt párkapcsolata?

Figyelt kérdés
Úgy értem akinek például 25 éves kor felett még nem volt kapcsolata,miért mondják,hogy azt már nem lehet behozni vagy nagyon nehéz azt a fejlődést?

2022. dec. 28. 23:27
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
15%
Fingod sincs hogy hogy kellene működjön egy párkapcsolat.
2022. dec. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
23%
Szociális készségek szintjén kb mindenben. És nem azért, mert nem volt párkapcsolata, hanem fordítva: azért nem volt párkapcsolata sem, mert az alapvető képességei hiányoznak ahhoz, hogy emberi kapcsolatokat teremtsen és hosszú távon megtartson.
2022. dec. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
76%
Ha csak ennyi, akkor nem is baj.
2022. dec. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
47%
Nem nagy cucc, egy csomó kompromisszum, ja és bírnod kell a hálószobában és ennyi!
2022. dec. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
10%
Amúgy meg kibszott vicces, hogy 25-30 évesen jut eszetekbe ezen aggódni, hogy esetleg - talán - lehet, hogy ez rohadt gáz már. Miközben jóérzésű ember 18 éves kora körül érzi magától is, hogy valami nem kerek és 5 éves kora óta barátkozik is magától
2022. dec. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
96%
Na azért a fingja sincs erős túlzás. Az ember látja más párkapcsolatát, sok esetben hall is róla, és olvas róla, akár újságban, akár könyvben, sorozatban vagy filmben. Van róla fogalma, el tudja képzelni, és minden kapcsolat más. Inkább a ténytől feszenghet, hogy legtöbbeknek olyan korban már nemhogy egy, jóval több kapcsolat is volt, mintha ettől kevesebbet érne vagy ciki lenne, pedig nincs benne szégyellnivaló. Ha jön olyan ember a kérdező életébe, és kölcsönösek az érzések, nagy valószínűséggel nem lesz nehéz elkezdeni, hiszen mindketten akarják azt a kapcsolatot.
2022. dec. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
87%

Be lehet hozni. Attól függ miért nem volt. Pl nem akart? Illetve milyenek a szociális és egyéb képességei.


Nekem is későn (20 évesen) lett először párom és nagyon gyorsan belejöttünk mindketten. Szinte nem volt mit behozni, viszont sok fájdalom kimaradt cserébe. De hozzátenném, hogy mindketten boldogok voltunk egyedül is, több baráttal, hobbival, normális szociális képességekkel. Nagyon gyorsan összehangolódtunk és azóta is boldogok vagyunk együtt. Ja neki is első kapcsolata ez, kb velem egyidős.

2022. dec. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
19%
Addig örülj, amíg nem volt. Nekem több, mint 5 éve nem volt komoly kapcsolatom, csak szex, de én nekem jó ez így. Minden alkalommal más nő mellett ébredni jó és változatos, sosem unalmas. Egy kapcsolatban meg mindennap ugyanazt a pofát látod, mikor felkelsz, hát, nem valami jó élmény. Egy év után rá lehet unni, aztán már csak frusztrálja az embert, az meg egyáltalán nem jó!
2022. dec. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
96%

Személyes tapasztalatom az, hogy más miatt nehéz egy első és egy nem első kapcsolat elkezdése.

Az első kapcsolat előtt az embernek nincsen negatív szakítás élménye, és ha alkalom kínálkozik mindent belead.

Ha már vannak rossz élmények és az ember nem akar kapcsolatot elkezdeni akkor nem is fog tudni jól.

Ha nincs tapasztalatod akkor semmi nem tart vissza, hogy kapcsolatot akarj, és ez egy erős alap, hogyha alkalom kínálkozik megragadd.

2022. dec. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Igen.A kompromisszumokat meg szerintem máshogy kellene felfogni.Ha a felek szeretik egymást gondolom könnyen elfogadják ezeket.Szerintem az már nem is működik jól,ha valakinek fel kell adnia dolgokat.

Szociális készségen biztos lehetne javítani,de alapjában véve rendben van.

2022. dec. 28. 23:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!