Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerinted szépen néz ki, ha...

Szerinted szépen néz ki, ha egy párkapcsolatban a fiúnak van hosszú haja a lánynak meg rövid?

Figyelt kérdés
Mondjuk a fiúnak válig érő haja van.

2022. dec. 19. 16:11
A kérdező szavazást indított:
Nem szép
Szép szerintem
53 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
98%
Hát azt nem tudom szép-e, de én és a feleségem így vagyunk:D
2022. dec. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
98%

Teljesen érdektelen, hogy melyiküknek milyen hosszú haja van.

Ugyan nekem fenékig érő hajam van, a páromnak vállig ér a haja és soha egy rossz szót nem kaptunk, sőt, szerintem kifejezetten szexi, hogy hosszú haja van.

2022. dec. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem akár még nézhet ki jól is, de nem nagyon érdekel. :):)


Mindenkinek olyan haja legyen; ahogy jól érzi magát. (Lehetőleg azér' mossa rendszeresen!:)) De szóval, ha valakinek olyan az egyéni stílusa , akkor akivel párjaként dolga van az életben; úgyis tetszeni fog neki; tehát legyen olyan, amilyen akar, legyen önmaga. A haj tekintetében szerintem lehet egy széles skála bármelyik nemben; amelyik jól néz ki.


Szal , akinek dolga van bele,az úgyis belé szeret, ha egyéni haja van. Tehát nem kell ebben ilyen nagy önfeladásokat csinálni haj terén. :):)

2022. dec. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

Hosszú hajam van és kifejezetten vonzónak találom a rövidebb frizurájú nőket. Hogy mások számára egy ilyen kapcsolat szép-e vagy sem, az manapság teljesen mindegy.


Ha szerinted szépek vagytok együtt, akkor felesleges feltenni másoknak a kérdést.

2022. dec. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem pedig kár ezen filózni. Nektek legyen jó, ti jártok egymással, nem a "nagyközönség".
2022. dec. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
Minden vágyam egy ilyen kapcsolat lett volna (a hosszú haj megvan nálam hozzá, és a teljesen rövid hajú lányok tetszenek a legjobban), de sajnos nem jött össze.
2022. dec. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
86%
Hogy szépek-e,ahhoz látni kéne őket,de nincs vele semmi baj.
2022. dec. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sosem jöttek be a hosszú hajú pasik, de van akinek jól tud állni. Én lányként mindig hosszú haj párti voltam, mert keveseknek áll igazán jól a rövid haj, nekem nincs babaarcom és magas is vagyok. Rövid hajjal egyáltalán nem érezném magam vonzónak. De ha valakinek jól áll, akkor persze jól tud mutatni egy ilyen pár is, bár szerintem keveseknél van ez így.
2022. dec. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!