Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miben van lemaradva az akinek...

Miben van lemaradva az akinek még nem volt párkapcsolata?

Figyelt kérdés
Úgy értem akinek például 25 éves kor felett még nem volt kapcsolata,miért mondják,hogy azt már nem lehet behozni vagy nagyon nehéz azt a fejlődést?

2022. dec. 28. 23:27
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm.
2022. dec. 28. 23:50
 12/23 anonim ***** válasza:
97%

Mondjuk azt mondja már el valaki hogy hol van leírva hogy akinek normális szociális készségei vannak annak KÖTELEZŐ párkapcsolatot elérnie 18-20 éves koráig?

Mintha nem lehetne amúgy normális szociális készsége olyasvalakinek, aki:

-aszexuális

-meleg

-balszerencsés

-elfoglalt

-beteg

-bármi egyéb.

Jó hogy nem eljutunk majd oda is hogy aki 16 éves koráig nem dugott az nem is ember hanem valami fonalféreg.

2022. dec. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
95%
Arról már nem is beszélve, hogy az hogy valakinek jó a társas készsége az egy dolog, a párkapcsolat meg egy teljesen másik. Mert hogy ahhoz két ember kell, ha csak egy ember létesít párkapcsolatot, azt nemi erőszaknak hívják és bünteti a törvény. Szóval ahhoz kell azért egy másik ember is, és ha én senkinek nem tetszem, vagy mindenki foglalt a környezetemben (mindkettő igaz spec rám), akkor b***hatom én a social skilljeimet.
2022. dec. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

#12

Nem kötelező.


A baj, hogy ezek az emberek ezt nem választották. Aminek az oka szociális készségek hiányára vezethető vissza.

2022. dec. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Másra nem lehet visszavezetni? Például szorongás valamitől,gátlások,vagy más probléma.
2022. dec. 29. 00:16
 16/23 anonim ***** válasza:
89%
Nem korfüggő. Ha valaki 35 vagy 40 éves korára érik meg úgy, hogy legyen egy jó párkapcsolata. Lehet hogy addig elviselhetetlen volt, kapcsolatképtelen.
2022. dec. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
90%

Egy csomó sérüléstől megkíméled magad.

Már tini korom óta rájöttem,hogy jobb egyedül.

Ami hátrány,az,hogy kihasznál a társadalom.

Fizetheted a sok adót...


34/f

2022. dec. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Igen sajnos az hátrány.Na akkor így jó végülis.
2022. dec. 29. 00:42
 19/23 anonim ***** válasza:
0%

#16

Az "érés" szót csak a pubertás végéig használjuk hivatalosan. A többi csak humbug. Nincs érés felnőtt korban. 20 éves kor felett már az agy sem fejlődik, csak emléknyomok képződnek és idegpályák erősödnek. Az nem érés, hanem emlékezés és tanulás.

2022. dec. 29. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
66%

Azért ne tegyünk úgy, hogy normális lenne 25 évesen nulla kapcsolattal lenni. NEM egy hatalmas problémáról van szó, ne értsetek félre, de ha megkérdeznél erről egy pszichológust, akkor nem azt mondaná, hogy minden rendben.

Pl lehet, hogy túl introvertált vagy amin változtatni kellene, mert sokat javulna az életed miatta vagy valami más ilyesmi gond van. Szóval nem egy valami nagy dologról van szó, de BIZTOSAN van valami a háttérben, amit érdemes lenne észrevenni. Lehet egyébktént, hogy nem is te vagy a hibás, csak már 25 évesen sokkal rosszabb egyszerűen ismerkedni, pláne ha nincsenek jó képeid, személyesen meg végképp rohadt nehéz.


Amúgy olyan nagy dologról nem maradsz le, a legnagyobb gondot én a szakításban látnám. Lehet tudat alatt nagyon félnél meglépni egy ilyet, mert úgy lennél vele, hogy úristen mikor találok megint valakit, aztán minden rosszat elviselnél. Még ezen kívül az is előfordulhat, hogy túl könnyen szakítanál, mert pl bizonytalan lennél, hogy ő való-e neked, hisz nem voltál mással soha.

A komprumisszumos rész amit írtál is érdekes, biztosan lesz vele problémád, ha tényleg így gondolod, de ugye nem volt még kapcsolatod. Áldozatokat mindenképp kell majd hoznod, mert nagyon nagyon nagyon nagyon nehéz olyat találni, akivel minden szinten passzoltok, már csak azért is, mert a másik ellenkező nemű. Itt nem kell nagy áldozatokra gondolni, ez kapcsolat függő, de biztosan kell hoznod majd, ez elkerülhetetlen, házasság után pedig hatványozottan igaz, gyerek után pedig jön a válás, ha nem hozol áldozatokat. 34 vagyok, szóval látom, hogy mi megy körülöttem válások terén:D



Na de lényeg, hogy azért ne feszengj ezen sokat, még azért tényleg fiatal vagy, szóval úgy is találsz majd egy hozzád illő partnert, aztán a többi jön magától!:)

2022. dec. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!