Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a terv szilveszterre, nagy...

Mi a terv szilveszterre, nagy lealjasodás, mértékkel ivás, vagy józan állapot tartása várható nálatok a családban?

Figyelt kérdés
Melyik családtagtól mit vártok, mire számítotok ezen a téren?

2022. dec. 30. 00:23
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
85%
Páratlan nap, szóval ja.
2022. dec. 30. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
70%
Nálunk csak nagyon óvatos szilveszter lesz (max 8-10 üveg sört ihatok) mert a feleségem már 8. hónapos terhes. Részegen ugyanis nem tudnám bevinni a kórházba ha valami adódik, ùgyhogy idén kimarad a fèl liter unikum
2022. dec. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%

Szüleim gyerekkori barátai jönnek át pár órára beszélgetni, és gyerekpezsgőzni, sütemények mellett.

Nekem, ezzel szemben, nincs még fix programom. Unokatestvéreim hívtak a városi futóversenyre, ami nem épp nekem való dolog, mégis jó bulinak tűnik, szóval ki tudja.. Annyi viszont biztos, hogy éjfélkor koccintunk, gyerekpezsgővel, a szüleimmel és keresek valami vicces videós válogatást, vagy egy jobb sorozatot.

2022. dec. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:

24# Kósz, hogy gondoltál rám. Szerény leszek most 31-én.

Baráti, alkohol-neutrál társaság, Szóval a pia nincs első helyen

Kocsival leszek, így egész napra 1 sör és éjfélkor a koccintás de azt már nem iszom meg

2022. dec. 30. 15:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!