Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mint nő, ciki átmennem a...

Mint nő, ciki átmennem a szomszédba szilveszterezni csak pasikból 11 főből álló társasághoz?

Figyelt kérdés

Ismerek 2 pasit a volt osztálytársaimat mert ők laknak itt a szomszédban, meg aztán még hármat látásból na és meghivták a barátaikat magukhoz ill. engemet is.

Mondtam hogy átnézek majd pici időre és utólag tudtam meg hogy csak pasik lesznek ott.

Most igy kicsit fura hogy csak egyedül leszek ott mint nő.

Az egyik volt osztálytársam szüntelenül bolondozni szokott, szinte az élete viccből áll és igy nem is igazán veszem komolyan őt, mert viccesen mondta hogy "óvszert azért hozzál mert mi kaját és a piát biztositjuk".

Viccnek fogtam fel, de most igy utólag mi lesz ha fognak viccelgetni majd ilyen beszólásokkal, mert eléggé irritáló ez számomra.

Hivtam egyik barátnőmet, de ő csak később jön nálam én meg már késő este nem akarok kóborolni kint mert félek a petárdáktól meg a kutyáktól a sötét utcában olyan késő este.

Ne menjek oda hozzájuk?

Már mondtam hogy viszek majd sütit meg szendvicset.

Ha nem megyek akkor az osztálytársaim hülyének gondolnak majd.


27N


2022. dec. 30. 18:53
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
91%
Annyira rossz lenne?
2022. dec. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
100%

Hát, te ismered őket. de szerintem ha már most mennek ezek a poénok, akkor ha full részegek lesznek, akkor is tuti, hogy menni fognak.


Amúgy senki nincs, akiben jobban megbíznál és tudnál erről dumálni kicsit, hogy neked kicsit para a dolog ez, hogy egyedül csajként?

2022. dec. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
84%
Beszéld meg velük, hogy ez neked így nem esik jól, hogy 11 férfival kell összezárva legyél. Eddig nem tudtad, hogy ez lesz, ezért mondtál igent. A normálisak megértik, a többi meg annyit is ér. Én pasi vagyok, de szerintem is kicsit fura lenne, ha egyedül ülnél ott 11 férfi mellett. Akiből kb 2-t ismersz ténylegesen.
2022. dec. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem szendvicset nem kell vinned, az így is lesz ott... ;)
2022. dec. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
88%
Ja és a legfontosabb, hogy ne ezeken gondolkozz, hogy ciki e átmenni, vagy ciki e nem átmenni. Ez a ciki ez lényegében az, hogy mit gondolnak mások és megfelelni nekik, de ez nem jó irány. Csináld amit te akarsz, arra reagáljanak mások amit csak akarnak és arra te is szabadon reagálj bármit amit akarsz. Ilyen módon kihagyhatod ezt, hogy mit gondolnak mások. Pl ilyen módon kommunikálhatnád az aggodalmaidat is.
2022. dec. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
51%

Úristen de túlgondolod...


Én legjobban azokat a bulikat szeretem ahol egyedül vagyok csaj, nem kell mások picsogását hallgatni.


Átmész, ha nem érzed jól magad hazamész. Ennyi.

2022. dec. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
89%
Nem ciki, de én tuti nem merném bevállalni, főleg ha egyik se közelebbi barát, simán lehet köztük olyan, aki részegen megpróbálna rád mászni. De ha teljesen megbízol a volt osztálytársaidban, akkor ugorj át, max. ha valami/valaki kellemetlenné válik, lelépsz.
2022. dec. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
57%
GRUPPEN gyerekek! Hatalmas Gruppen van készülőben!
2022. dec. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
28%

Biztos nem mennék!

Utána meg hallgathatod milyen lehetett....

2022. dec. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
62%
Dehogy ciki! A múltkor láttam egy videót, ami pont így kezdődött. Nagyon jól alkultak a dolgok. Azóta minden este megnézem!
2022. dec. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!