Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ennyi irigy ember?

Miért van ennyi irigy ember?

Figyelt kérdés
Itt van Andrew Tate. Jóképű, gazdag,okos,bölcs,sokatlátott. Nők milliói akarják. És ilyenkor a normális ember reakciója az,hogy tesó hogy érted ezt,hadd tanuljak tőled. De na ilyenkor jön az irigykedés

2023. jan. 1. 11:18
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/135 anonim ***** válasza:
29%

"ajj hagyjuk már a sorozatgyilkosok szomszédai vannak a legjobban meglepődve"


Ez is egy ostoba példa, ennek semmi köze hozzá. Itt a szomszéd pont hogy nem meglepődve volt, hanem kb. röhöghetett az egészen, mert TUDOTT róla, látta a meztelen nőket. Még egy értelmes példát se tudsz felhozni, amit egyből ne cáfolnék meg és annyira nagyra vagytok magatokkal. 🤣


"nagyon nagyot akartàl szólni és vissza akartál vágni az 51-es válaszolónak, de nem jött össze, mert senki nem értett veled egyet, jól lepontoztak, őt pedig fel."


Ez meg a legutolsó óvodás "érv", amivel a pisisek szoktak jönni. Minden éppelméjű ember tudja, hogy ezen az oldalon a pontozás nem a válasz hasznosságát jelenti, hanem azt, hogy a sok frusztrált proli ettől érzi magát jól, hogy nyomkodja azt a piros gombot, mert addig a másodpercig isnérezheti magát valakinek, mig megnyomja, hogy na most jól kicseszett valakivel, lepontozta. Ha annyira érdekelne ez a baromság, akkor csinálhatnék 10 kamuprofilt amivel felpontozom magam, titeket meg le, ennyit erről.

Egyékbént meg van az a mondás, hogy az igazságnak nem kell népszerűnek lennie, attól még igaz.


Hiába vered itt magad, érdekes, hogy elfogadható érveket csak mi tudtunk még eddig felhozni, ti csak puffogtatjátok a cikkek meg minden TÉNY ellenére a baromságokat.

2023. jan. 7. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/135 anonim ***** válasza:
70%
#61 akkor tehát szerinted tate ártatlan, és így tartják fogva? Elmagyaráznád, hogy ha olyan gazdag, hogy a legjobb ügyvédeket tudja felfogadni, miért nem tudják kihozni, ha annyira ártatlan? Nekem van tippem. Nem ártatlan.
2023. jan. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/135 anonim ***** válasza:
72%
#60 Szerintem meg azért mert te magadon és Andrew Tate-en kívül mindenkit hülyének tartasz...
2023. jan. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/135 anonim ***** válasza:
35%

"Ez meg a legutolsó óvodás "érv", amivel a pisisek szoktak jönni. Minden éppelméjű ember tudja, hogy ezen az oldalon a pontozás nem a válasz hasznosságát jelenti, hanem azt, hogy a sok frusztrált proli ettől érzi magát jól, hogy nyomkodja azt a piros gombot, mert addig a másodpercig isnérezheti magát valakinek, mig megnyomja, hogy na most jól kicseszett valakivel, lepontozta. Ha annyira érdekelne ez a baromság, akkor csinálhatnék 10 kamuprofilt amivel felpontozom magam, titeket meg le, ennyit erről."

Először is, nem tudom mennyire vagy vele tisztàban, de nem tudsz 10 különböző kamuprofilokkal felpontozni valakit vagy lepontozni (pl. Magadat) mert ez az oldal az ip címet nézi és nem a felhasználót, magyarán ha te egy ip címről (pl. A wifidről a házadban) valakit egyszer felpontoztál, akkor többször más profil/profilokkal te már nem tudod ő pontozni le vagy fel. Szóval nyugodt lehetsz, hogy azt a válaszolót teljesen idegen emberek pontozták fel, téged pedig le.

A másik, az gondolom eszedbe sem jutott, hogy azért pontoztak le mert senki nem ért egyet a hülyeségeddel ugye? Neem, ők mind proli trollok akik csak a te válaszaidat húzzák le. Nevetséges vagy.


"Egyékbént meg van az a mondás, hogy az igazságnak nem kell népszerűnek lennie, attól még igaz."

Az a baj, hogy te vagy annyira beképzelt hólyag (akárcsak Andrew Tate) hogy csak a saját hülyeségedet hiszed igaznak. De most komolyan milyen alapon hiszed azt, hogy neked van igazad? Konkrétan egyedül vagy és mindenki hülyének néz és mégis neked van igazad. Ez vicces. :) De tudod mit erre is van egy mondás: "a hülye meg van győződve róla, hogy a világ körülötte a hülye, pedig ő a hülye". Veled pontosan ugyanez a helyzet, és még túl nagy az arcod is hozzá, ez a legszebb benne.


"Hiába vered itt magad, érdekes, hogy elfogadható érveket csak mi tudtunk még eddig felhozni, ti csak puffogtatjátok a cikkek meg minden TÉNY ellenére a baromságokat."

Ne zavarjon, hogy én az 59-es válaszoló vagyok és eddig egy darab választ sem írtam ide az előtt... Itt egyedül te vered magad, meg talán egy másik idióta - aki szerintem amúgy szintén te vagy, de ha nem akkor is ugyanaz a helyzet - akik besérültek mert nem mindenki pártolja ezt a jelenséget amit Andrew Tate hozott létre. Egyébként ez tipikus. Pont ezért megosztó az ember, aki nem pártolja őt az egy xar szemét a fanok szemében. Nem kell mindenkinek szeretni őt ember, értsd már meg. És nem mindenki proli szegény és mátrixban ragadt senki, aki nem kedveli őt. Ebben igaza volt az 51-es válaszban akivel vitatkoztál, hogy nagyon sok milliárdos nagy (nála sokkal nagyobb) ember is van és mégis lenézik ezt a stílust amit képvisel Andrew Tate.

2023. jan. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/135 anonim ***** válasza:
10%

"Először is, nem tudom mennyire vagy vele tisztàban, de nem tudsz 10 különböző kamuprofilokkal felpontozni valakit vagy lepontozni (pl. Magadat) mert ez az oldal az ip címet nézi és nem a felhasználót"


Először is nem tudom mennyire vagy vele tisztában, hogy VPN-el akár minden profillal különböző ip címekről lehet bejelentkezni az oldalra, ha már ennyire nagyokos vagy, kapásból az első mondatod meg is van cáfolva.


"Szóval nyugodt lehetsz, hogy azt a válaszolót teljesen idegen emberek pontozták fel, téged pedig le."


Nyugodt is vagyok, tisztában vagyok vele, hogy frusztrált prolik pontoztak le.


"Az a baj, hogy te vagy annyira beképzelt hólyag (akárcsak Andrew Tate) hogy csak a saját hülyeségedet hiszed igaznak."


Nem, csak én a peolikkal ellentétben mindenre tudtam legalább egy érvet felhozni, mint ahogy a te kommented első mondatát is rögtön cáfoltam.


"az gondolom eszedbe sem jutott, hogy azért pontoztak le mert senki nem ért egyet a hülyeségeddel ugye"


Na el is szóltad magad, tehát nem a válasz hasznosságát jelenti, hanem azt, hogy nem értenek velem egyet. Mellesleg nem egy olyan kérdést olvastam már, ahol lepontoztak egy olyan választ, ami pedig jót írt, és tényleg úgy volt, ahogy leírta, csak az a 3 másik, aki olvasta a kérdést, mind egybehangzóan rosszul tudtak valamit, és állitották, hogy úgy van. Aztán amikor utána valaki belinkelte a szabályt ténylegesen, akkor jöttek rá, hogy igaza volt. Ennyit a erről. Erre csak ilyen dedósok szokták verni, hogy hány százalékban hasznos. Elárulom neked, hogy hallottam már, hogy számtalan troll, aki erre veri magát csinál több profilt VPN-el és folyamat lepontoz másokat, magát meg fel. Nekem ennyit nem ér ez az oldal, én leírok valamit, mindenhez szoktam érveket hozni, ellenben a sok proli csak okád egy mondatot mindenféle érv nélkül.

2023. jan. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/135 anonim ***** válasza:
73%
#65 relax. Agyvérzést fogsz kapni, ha így folytatod. Egy bűnözőt védesz. Ez nem hasznosság hanem értelmi kérdés. Vagy annak a hiánya.
2023. jan. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/135 anonim ***** válasza:
72%
Ártatlanság vélelme? ez az idióta a neten hencegett ezzel. Nincs több kérdés 😂😂
2023. jan. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/135 anonim ***** válasza:
66%
#70 de akkor tudod, hogy ez a nyomorék hónapokig ezekkel hencegett a neten?
2023. jan. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/135 anonim ***** válasza:
21%

"#70 de akkor tudod, hogy ez a nyomorék hónapokig ezekkel hencegett a neten?"


Mivel nem ezen a "nyomorékon" szocializálódok, csak láttam pár videóját, és mondott sok jót is, ezért nem, nem tudom, ha esetleg be is linkelsz párat, szívesen megnézem.


Azt viszont tényleg csak edukatív céllal közlöm veled, hogy azt ugye tudod-e, hogy önmagában az ilyen videók, amiben ezzel henceg, nem elegendőek egy ítélet meghozatalához? Ha a helyszínen tapasztaltak, és a vallomások is alátámasszák, amit mondott, akkor már más a helyzet. Akkor is csak a jogerős ítélet után lesz bűnöző. Szerintem a saját lelki békéd érdekében is meg a többiek is várják ki, amig ez megtörténik, mert ilyenkor szokott az lenni, hogyha vélelten megszüntetik az eljárást, vagy felmentő ítéletet hoznak, akkor majd megy a puffogás, pedig csak ismerni kellene a jogot sok ilyen esetben, és akkor tudná mindenki, hogy mi miért van, és nem lenne meglepődés, hogy biztos csak lefizette a bírót stb. Szóval én kivárom a sztorit.

2023. jan. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/135 anonim ***** válasza:
67%
Nem elegendők de miutan nőket találtak nála akik ellene vallottak. Szerintem elég jó alap
2023. jan. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!