Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ennyi irigy ember?

Miért van ennyi irigy ember?

Figyelt kérdés
Itt van Andrew Tate. Jóképű, gazdag,okos,bölcs,sokatlátott. Nők milliói akarják. És ilyenkor a normális ember reakciója az,hogy tesó hogy érted ezt,hadd tanuljak tőled. De na ilyenkor jön az irigykedés

2023. jan. 1. 11:18
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/135 anonim ***** válasza:
72%

"Először is nem tudom mennyire vagy vele tisztában, hogy VPN-el akár minden profillal különböző ip címekről lehet bejelentkezni az oldalra, ha már ennyire nagyokos vagy, kapásból az első mondatod meg is van cáfolva."

Igen, mert nyilván mindenki ezen az oldalon azon töri az agyát, hogy csináljon 20 kamuprofilt, hogy aztán ki be lépkedjen mindegyikbe majd megkeresse ezt a kérdést és felpontozza magát téged pedig le... Ez aztán nagyon reális elképzelés. Istenem. Biztos rengeteg embernek van erre ideje... Nem-nem, ez egy hülyeség megintcsak, és nem azért mert lehetetlen és kivitelezhetetlen, hanem azért mert értelmetlen és senki nem fog ilyet csinálni veled ellentétben, aki annyira függ az itt lévő válaszoktól, hogy habzó szájjal reagál rá. Szóval Nyugi ez az állítás (legalábbis itt) nem igaz, mivel itt simán csak arról van szó, hogy mindenki úgy pontoz, ahogy inger éri őket, magyarán a te hülyeségeidet olvasva egyértelműen le pontozzák a te válaszaidat, másokét pedig fel, mert több értelme és igazság van bennük. Különben is nincs realitása ennek a teóriának, most komolyan ki fog szerinted erre időt pazarolni? Nemár ember, ez egy hatalmas baromság. Szóval nagyokos, kapásból meg is van cáfolva ez is!


"Nyugodt is vagyok, tisztában vagyok vele, hogy frusztrált prolik pontoztak le."

A frusztrált proli itt egyedül te vagy, mert egy nálad sokkal nagyobb újgazdag suttyó prolit istenítesz, aki azonkívül, hogy mondott pár értékelhetőt - 1000-ből úgy kb. 10-et - és, hogy kickboxban profi, nem tud semmi emberi szempontból értékes produktumot felmutatni... Most jöhetsz azzal, hogy "na de fúú neked mikor lesz olyan bugattid? Mikor lesz annyi pénzed? Mikor lépsz ki a mátrixból? stb." Elárulom nem mindenkinek prioritás ennyire az anyagi javak megléte... Engem pl. Kimondottan hidegen hagynak ezek a dolgok, viszont egyenesen rosszul érezném magam, ha a fél világ utálna azért mert nőket erőszakolok és verek és mert igazából egy szarkupac vagyok. Na Andrew Tate bőven kapja az ívet, én meg nem, ő rám nem irigy ennyi erővel? Mert nekem nincsenek ilyen problémáim... :) szóval kenheti ő a hajára a pénzét, ő nagyobb proli mint én és te is mert véded mint valami homokos!


"Nem, csak én a peolikkal ellentétben mindenre tudtam legalább egy érvet felhozni, mint ahogy a te kommented első mondatát is rögtön cáfoltam."

Csakhogy ezek nem érvek, hanem kőbaromságok, és pláne nem cáfolatok. Ahhoz kell lennie benne olyan dolognak, hogy a többség véleményét meg tudd változtatni, de egyelőre nem úgy néz ki, hogy ez be fog következni...


"Na el is szóltad magad, tehát nem a válasz hasznosságát jelenti, hanem azt, hogy nem értenek velem egyet. Mellesleg nem egy olyan kérdést olvastam már, ahol lepontoztak egy olyan választ, ami pedig jót írt, és tényleg úgy volt, ahogy leírta, csak az a 3 másik, aki olvasta a kérdést, mind egybehangzóan rosszul tudtak valamit, és állitották, hogy úgy van. Aztán amikor utána valaki belinkelte a szabályt ténylegesen, akkor jöttek rá, hogy igaza volt. Ennyit a erről. Erre csak ilyen dedósok szokták verni, hogy hány százalékban hasznos. Elárulom neked, hogy hallottam már, hogy számtalan troll, aki erre veri magát csinál több profilt VPN-el és folyamat lepontoz másokat, magát meg fel. Nekem ennyit nem ér ez az oldal, én leírok valamit, mindenhez szoktam érveket hozni, ellenben a sok proli csak okád egy mondatot mindenféle érv nélkül."

Erről leírtam a frankót az előző bejegyzésben, annyit tennék hozzá, hogy ne hidd azt, hogy a te "érveid"-nek van csak értelme a többi "prolinak" pedig semmi, mert könnyen lehet, sőt tuti, hogy a "prolik" által megfogalmazott "érvek nélküli" válaszokban több az érv mint a te katyvaszaidban összesen. Csak mivel te elvakultan látod ezt az egész dolgot, így valószínűleg nem fogod észrevenni.

2023. jan. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/135 anonim ***** válasza:
66%
Kenheti ő a kopasz fejére a pénzét* csak, hogy nehogy ebbe is beleköss.
2023. jan. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/135 anonim ***** válasza:
20%

"veled ellentétben, aki annyira függ az itt lévő válaszoktól, hogy habzó szájjal reagál rá."


Pont a ti pofátok habzik, ezt a szófordulatot is tőlem vetted át, meg pont hogy én sz.rok a véleményetekre, ezért se érdekel hogy pár jogot sem ismerő proli lepontoz, és 0%-on van a válaszom, míg az egymondatos kérődzés 100-on van, ez se az én szégyenem. Meg pont én függök tőle, most is mindenáron oldalakban reagálsz rám te is. 🤣


"a te hülyeségeidet olvasva egyértelműen le pontozzák a te válaszaidat, másokét pedig fel, mert több értelme és igazság van bennük."


Persze több értelem van abba, hogy megkezelik a böriben, és társai, meg akik itt őrjöngve bűnözőzik le.


Amit én írtam, az a jog alapján tökéletesen igaz a többiekével ellentétben. Tate ebben a pillanatban, jelen állás szerint NEM nevezhető bűnözőnek, mert NINCS olyan jogerős bírósági ítélet, ami kimondja a bűnösségét. Tehát nekem van ebben igazam, hiába vered és győzködöd magad, hogy a pontozás mondja meg kinek van igaza. Ekkora nevetséges szánalom ne legyél már.


Neked se az Emberi Jogok Európai Egyezményében foglalt alapelvek, se az ártatlanság vélelmének összetevői, se ilyen hogy legalitás és officialitás elve stb. nem mond semmit, mivel nem vagy benne és csak egy örjöngő tucat panelproli vagy, aki mindenáron úgy akar tenni, mint aki ért at igazságszolgáltatáshoz.


Tehát én NEM Tatet védem, hanem az emberi h.lyeség, nagyokosság meg az őrjöngő panelprolik rögtönítélő észnélküli mentalitása ellen vagyok. Ezt nem bírja egyikőtök sem megérteni. Részemről itt vége is, galambbal sakkozni nem lehet, mert telesz.rja a táblát. Nektek további jó habzó pofával való őrjöngést, én ezt a kérdést nem olvasom innentől, privát mocskolódásokat is olvasatlanul törlök, tehát ne pazaroljatok időt erre se.

2023. jan. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/135 anonim ***** válasza:
20%
*még uccsó kiegészítés. Volt olyan egyébként, hogy a fél oldalas válaszom a megírás után rögtön le lett pontozva, tehát el se érkezett olvasni meg értelmezni senki, szóval ennyire jelzi a "hasznosságot" ez a gomb. Meg ha nagyon érdekelne ez az egész, szólhatnék vagy 7 regisztrált haveromnak a kérdést linkelve h téged pontozzanak le, engem meg fel, csak én veled ellentétben nem erre verem magam, na ennyi volt 🤣
2023. jan. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/135 anonim ***** válasza:
80%
Hát utolsó, ritkán látni nálad nagyobb kretént itt a gyakorin.😂😂
2023. jan. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/135 A kérdező kommentje:
Tesó hagyjad ezek menthetetlenül a mátrix rabjai. Mindenáron azt akarják kihozni hogy Andrew Tate:rósz csak mert sikeres. Sztem ezek kommunisták is. Örülnek a lefoglalt vagyonnak,csak azért mert náluk sikeresebb valaki pénzét foglalták le
2023. jan. 8. 20:20
 77/135 anonim ***** válasza:
77%
#77-nak beütött a smalldickenergy :D
2023. jan. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/135 A kérdező kommentje:
Ja nálad igen,sose leszel top G
2023. jan. 8. 21:24
 79/135 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy a magyar az ilyen. Irigy. Kommunista. Mástól elvenné, mert neki nincs és máshogy nem lehetne neki. Ez a nép ráadásul soha nem tanul. Mindig más a hibás,mindig kell valakire köpködni,valaki nyomorán élvezkedni. De Tatet ez nem érdekli. Mert ő túl jó,ahhoz hogy ezzel foglalkozzon
2023. jan. 8. 21:28
 80/135 anonim ***** válasza:
66%
Dehogy akarok én top G lenni, neki mostanában hátulról jön a Cobra :D és neked milyen színű a Wartburgod? :D
2023. jan. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!