Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érzi magát mindenki...

Miért érzi magát mindenki különbnek nálam? És miért mutassák ki nekem? Nekem is ki kéne mutatnom megvető pillantásokkal nekik hogy én meg őket nézem semmibe?

Figyelt kérdés

2023. jan. 2. 21:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja, simán.
2023. jan. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
39%

Miért érzi magát mindenki különbnek nálam? > Miért érzem magam különbnek mindenkinél?


Ami zavar másokban, az bennem is megvan.


Byron Katie, a felelősség visszavételének módszere

2023. jan. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
2: ezt szoktak a tukor effektusnak is mondani. Nem ertem! Meg tudnad nekem magyarazni, hogy van ez? Ha mondjuk valami nagyon zavar a masikban, egy olyan dolog, amivel egyaltalan nem tudok azonosulni es tudom, hogy bennem ez nincs meg es a masikban igen, akkor mi a helyzet? Evek ota nem birok rajonni.
2023. jan. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Tudom milyen ez a szituáció. Nálam azért alakult ez ki, mert tetszett a főnököm, de nem volt köztünk semmi, mert a munkára is koncentráltam. Ő elfogadta a munkavégzést, sőt rengeteg elvárást támasztott velem szemben, de hagyta azt, hogy mindenki érvényesüljön, csak én nem, engem ki is rúgott volna. A családjával boldog, ahogy azok is, akik szerepelnek a körben, de egy törekvő, szorgos ember nem számíthat olyan megítélésre, mint az, akit csak a pénz és a saját gondolatai vezényelnek.
2023. jan. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
3. Az a lényeg, hogy másokkal hogyan viselkedsz. Ez a te felelősséged. Hogy ők hogyan bánnak veled, az az ő felelősségük. Idővel mindenki mindent visszakap. Ha béke van benned, akkor el tudod fogadni mások viselkedését, de ettől még nem leszel olyan mint ők. Ha zavar valami, akkor magadban oldod meg, nem kifelé projektálod. Ha nincs szükséged szemétkedésre, akkor nem fogod csinálni, ettől még mások azt csinálnak, amit akarnak, egy bizonyos határig. A tükörelmélet szerint mindent visszakapnak.
2023. jan. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ne keverjük bele a szerelmet! Nekem nem tetszik senki! Például ma várakoztam egy orvosi rendelőben. És ott volt egy roma fiatal asszony velem szemben ült. És olyan gúnyosan mosolygott rajtam. Én később próbáltam neki visszaadni erős gyűlöletes szemekkel néztem rá három másodpercig. Szóval nő vagyok és főleg a nők néznek le engem. És meg tudnám őket ölni, annyira zavar engem ez a dolog! Vagy legalább szétrúgni a fejüket!!
2023. jan. 2. 22:04
 7/13 A kérdező kommentje:
Sokat mondogatta hogy ideges meg sokszor fújt hogy sokáig kell neki várni! Mondjuk sokat bámultam őt, bele az arcába, lehet azért?
2023. jan. 2. 22:08
 8/13 anonim ***** válasza:
Kerdezo, arra nem gondoltal, hogy az ilyen kompenzal? A sajat kisebbrendusegi erzeset igy kezeli. Ez nem rolad, hanem rola szol.
2023. jan. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
5: koszonom!
2023. jan. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
A nyomorék! Hiszen csak egy óra hosszát várt, mint azt később ő maga mondta! Amúgy tele vagyok megvetéssel, és undorral meg nem tudom mivel. Lehetséges hogy ez érzékelhető? És igen, meg vagyok róla győződve hogy különb vagyok szinte mindenkinél! De eddig nem mutattam ki, ezentúl ki fogom mutatni!!!
2023. jan. 2. 22:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!